reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
witam drogie mamy
ja mjuz po kawce za Tośką biegam która dzis nie chce ze mną współpracować....:-p
cóz więc idę bo zdaje sie ze robi "porzadek" w pokoju starszej siostry:blink:
 
Witam mamusie :-) dzis super pogoda moze na jakis spacer sie wybiore bo juz zaczyna mnie meczyc kregoslup , skorcze lydek i bol glowy powrucil - najwyzszy czas sie troszke poruszac na swiezym powietrzu bo niewiadomo kiedy znow pogoda bedzie tak laskawa ;-)


a tak pozatym to mialam troche czytania zeby nadrobic zaleglosci - mialyscie wczoraj natchnienie... :happy2:


antinka ciekawy pomysl z tym sztabem na WOŚP chetnie bym sie przylaczyla niewiem tylko czy moj stale rosnacy brzuszek mi na to pozwoli..... :sorry2: moge prosic o wiecej szczegolow??





drozdusia dziekuje bardzo za kontakt zaraz dzwonie i sie umawiam..... ta fryzjerka musi byc naprawde dobra bo dzis jeszcze jedna osoba dala mi do niej namiary :-)
 
Dzindusia ja mialam na poczatku bole glowy bo za malo wody pilam :)) A wiec i moze Ty masz podobny problem :)) A lydkii i kolana mnie bolalay bo za dlugo stalam w jednym miejscu ... Byl zbyt duzy ciezar dla nog ... Dlatego gotujac czy robiac cokolwiek tupalam sobie nogami czy ruszalam z jednej na druga :))
 
reklama
Do góry