reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Wlasnie mi mala wypila 210 ml mleka na snie!!!!!:szok::szok::szok:

Antinka no bo jestem w szoku ze ma juz tak duze dzieci!!! Niewyglada!!!!! heheh:szok::szok::szok:
pozatym pelecam Go kazdemu kto nie ufa irlandzkim doktorom a ma problem z dzieckiem, bylam milo zaskoczona:)

Drozdusia jesli chodzi o spotkanie to koniecznie musimy!!! eh to moze w nastepnym tygodniu sie jakos ugadamy bo w tym tyg moj ma urlopik i tak calymi dniami cos jest zawsze do zrobienia....???

Justysia to Ty tylko pat time masz???? No to nie jest jeszcze tak zle.... ciezko tak z takim malenstwem rozstac sie na caly dzien.....

A ze spankiem mojej malej to my tez ostatnio mamy lada problem :eek:
Dosyc ze w ciagu dnia spi tylko dwa razy po pol godziny gdzie wczesniej potrafila po polodniu zasnac nawet na 3 godziny) to do tego jak ja sie polozy do lozeczka na noc to nagle dostaje maga energi i co ona wyprawia, nie placze tylko cyrki na kolkach wyprawia, az ja strach sama w lozeczku zostawic bo albo siada , albo na brzuch sie przekreca... nogami recami macha jakby nagle jakis dopalaczy dostala!!! szok wczoraj tak przez 1,5 godziny wyprawiala w lozeczku a ja nad nia!!! az w koncu tak sie spocila ze 150 ml wody wypila i padla jak mucha, a dzis przez godzine tak samo dawala..... szok!!!!
to przekaze ze pacjent zadowolony... ucieszy sie
ja zreszta tez bardzo sie ciesze
coz duze dzieci hm :shocked2:tak jakos wyszlo:-D
 
reklama
Gosiulka nie ma problemu.przyszły tydzień jest ok. dobrze że jak twoja mała nie śpi to nie płacze tylko się bawi i wygłupia.bo moja to potrafiła wyć kilka godzin albo marudzić.no ale teraz jest znacznie lepiej.pewnie wyrosła z tego:tak:
 
Antinka znam jeszcze jednego ktory tez jest zadowolony:) czyli juz jest dwoch:)
Drozdusia a co do tych wybrykow mojej malej to wcale nie jestem pewna, boszeeeeeee co to bedzie jak ona juz bedzie umiala chodzic, juz sie nad nia tak nalatac musze bo na tylku przez moment nie moze usiedziec tylko wszedzie jej pelno.... heheh
 
Drozdusia nie moge sie doczekac :):):):) a o moja mala to zaczynam sie martwic ze jest nadpobudliwa :-D:-D:-D nawet jak byla chora i po calej nocy nie przespanej miala wiecej energii niz ja:-D:-D:-D
 
Ja rowniez zycze dobranocc :)) Noo i przed wylotem chce z kazda wypic kawke i kazdy brzuchol ucalowac A najbardziej tych grudniowkowych mam !!! Bo jak wroce to oseski juz beda na swiecie :))
 
Witojcie!!!! Miłego dzionka życzę i zmykam, do klikania, paaaaaaaaaaaaaaa :sorry2:

Ps. Hahahahahahhahahaha, twórczy dzień był wczoraj widzę ;)!!! Olivca, zdrówka dla Mayeczki :))
 
reklama
Do góry