reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
No Gosia nareszcie sie pojawilas... czemu mi znac nie dawalas:confused:
Sylcia dobreeee:-D

Wyobrazcie sobie ze uspalam Jule zeszlam na dol siedzimy sobie i slyszymy ze chyba sie obudzila a ona se miski wziela i sie bawi w najlepsze i po jej spaniu.... ciekawe co jej odbilo.... nigdy takich akcji nie bylo.... teraz siedzi z nami na dole i sie chichra do wszystkiego i o spaniu ani mysli hihiihih
 
Ostatnia edycja:
Oh Justysia, znac nie dawalam przez te wszystkie chorubska i inne takie tam problemy male i duze.... sama wiesz jak w zyciu jest ciagle cos... a Tobie jak tam w pracy ?? teskni Ci sie za malutka????
 
Oh Justysia, znac nie dawalam przez te wszystkie chorubska i inne takie tam problemy male i duze.... sama wiesz jak w zyciu jest ciagle cos... a Tobie jak tam w pracy ?? teskni Ci sie za malutka????
a no teskni ale to tylko jak narazie mialam 3 dni po 4 godziny wiec nie tak zle i nigdy nie bede miala wiecej niz 3 dni pracy wiec nie bedzie tak zle
 
Hej kochane
Jestem jestem:) staram sie was czytac prawie co dziennie, no czasem sie zdarza ze co drugi dzien ale to zawsze wieczorkiem troszke czasku wyskrobie i tak juz nic nie pisze bo jakos glupio mi sie witac i zegnac zarazem haha:)
Justysia jesli chodzi o malo to wyzdrowiala :) za to ja mialam kaszlisko przez 3 tygodnie po tygodniu kaslania poszlam do lekarza po antybiotyk wylykalam cala sesje a kaszel jak byl tak jest, masakra !!! dzieki Bogu mala nic odemnie jak narazie nie podlapala... takze juz mi sie wydaje ze nic jej nie bedzie...
Madziakowalik TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA JAK NAJSZYBSZE I NAJMNIEJ BOLESNE ROZWIAZANIE!!!! JUZ NIEDLUGO CZEKA CIE NAJPIEKNIEJSZA CHWILA W TWOIM ZYCIU KIEDY ZOBACZYSZ SWOJE MALENSTWO!!!!!!

Witam wszystkie nowe mamusie
ANTINKA Twoj maz to Tomasz Leszczynski?????????:szok::szok::szok:
Laszczynski Tomasz tak a czemu
 
ale się rozpisałyście laseczki.ja walczyłam żeby małą położyć spać,potem sama się wykąpałam,wstawiłam obiadzik bo jutro nie będę miała kiedy i dopiero teraz mam chwilę żeby odsapnąć
Gosiulka witamy z powrotem.mam nadzieję że w końcu cię poznam-mieszkamy tak blisko siebie że głupio byłoby nie:sorry2:
biedna Madzia męczy się i męczy.po co ją tak bez sensu trzymali?nie mogli jakoś tego przyśpieszyć i jej pomóc?:confused: kurczę to najgorsze co może być-skurcze i brak rozwarcia.ja się tak męczyłam i mam nadzieję że tym razem będzie inaczej:tak:
 
reklama
Wlasnie mi mala wypila 210 ml mleka na snie!!!!!:szok::szok::szok:

Antinka no bo jestem w szoku ze ma juz tak duze dzieci!!! Niewyglada!!!!! heheh:szok::szok::szok:
pozatym pelecam Go kazdemu kto nie ufa irlandzkim doktorom a ma problem z dzieckiem, bylam milo zaskoczona:)

Drozdusia jesli chodzi o spotkanie to koniecznie musimy!!! eh to moze w nastepnym tygodniu sie jakos ugadamy bo w tym tyg moj ma urlopik i tak calymi dniami cos jest zawsze do zrobienia....???

Justysia to Ty tylko pat time masz???? No to nie jest jeszcze tak zle.... ciezko tak z takim malenstwem rozstac sie na caly dzien.....

A ze spankiem mojej malej to my tez ostatnio mamy lada problem :eek:
Dosyc ze w ciagu dnia spi tylko dwa razy po pol godziny gdzie wczesniej potrafila po polodniu zasnac nawet na 3 godziny) to do tego jak ja sie polozy do lozeczka na noc to nagle dostaje maga energi i co ona wyprawia, nie placze tylko cyrki na kolkach wyprawia, az ja strach sama w lozeczku zostawic bo albo siada , albo na brzuch sie przekreca... nogami recami macha jakby nagle jakis dopalaczy dostala!!! szok wczoraj tak przez 1,5 godziny wyprawiala w lozeczku a ja nad nia!!! az w koncu tak sie spocila ze 150 ml wody wypila i padla jak mucha, a dzis przez godzine tak samo dawala..... szok!!!!
 
Do góry