reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dzindusia ja mialam na poczatku bole glowy bo za malo wody pilam :)) A wiec i moze Ty masz podobny problem :)) A lydkii i kolana mnie bolalay bo za dlugo stalam w jednym miejscu ... Byl zbyt duzy ciezar dla nog ... Dlatego gotujac czy robiac cokolwiek tupalam sobie nogami czy ruszalam z jednej na druga :))
dzieki za rade Moze faktycznie za malo wody w siebie leje... ah te ciazowe dolegliwosci... a ja dopiero w polowie drogi :))
 
reklama
Witam kochane

Obiecalam wiec jestem:) ale co za dzien mam, masakra, nic mi sie nie chce od samego rana, pogoda z rana zapowiadala sie ladna ale teraz to tak juz wyglada nie zaciekawie, tez planowalismy spacerek z nasza Sophie i z psiaczkiem ale zobaczymy jak to bedzie za godzine ..... pozatym dostalam @ i wszystko mnie boli..... a do tego mam sterte prasowania o obiedzie nawet jeszcze nie myslalam bo dopiero sniadanko zjedlismy ehhh dzis bedzie dzien w opoznionym tempie cos mi sie wydaje....
lepiej zmykam za cos sie wziasc
do sklikania pozniej
 
Witam dziewczynki

ja juz w domku tylko tyle ze nadal w dwupaku malej dobrze w brzusiu. wczoraj wieczorem wrocilam do domku z rozwarciem i skurczami :-( ogolnie to dopiero wstalam ( odespalam te dwa dni szpitalne ) . dziewczyny dziekuje za wsparcie wszystkim . witam rowniez nowa mame z centrum jest nas coraz wiecej . ciekawe jak dlugo bede w takim stanie :confused::-(
 
Witam dziewczynki

ja juz w domku tylko tyle ze nadal w dwupaku malej dobrze w brzusiu. wczoraj wieczorem wrocilam do domku z rozwarciem i skurczami :-( ogolnie to dopiero wstalam ( odespalam te dwa dni szpitalne ) . dziewczyny dziekuje za wsparcie wszystkim . witam rowniez nowa mame z centrum jest nas coraz wiecej . ciekawe jak dlugo bede w takim stanie :confused::-(
3maj sie kochana, ja to nie bardzo wiem co ci powiedziec bo to wszystko dopiero przedemna ale juz niedlugo bedzie po wszystkim, i wszystko bedzie dobrze i bedziesz najszczesliwsza mamusia na swiecie :))
 
pewnie :-) nic nie zastapi domowej cieplutkiej atmosfery... Widze ze 4 dni do terminu - ten czas oczekiwania sam w sobie jest meczacy.... dlatego postaraj sie zrelaksowac a zobaczysz ze rozwiazanie nastapi szybciej niz sie spodziewasz.... tak przynajmniej pisza w moim ciezarowkowym poradniku :-) zycze wszystiego dobrego i zeby poszlo ''gladziutko'';-)
 
hejka :)
Bozenka chetnie bym do ciebie przyjechala,ale nie mamy autka :( mielismy zawsze firmowy,ale jak maciej jest na urlopie to auto musial oddac :( takze jestesmy uziemieni !!!
Syllwia kiedy ty wylatujesz????no i kiedy wracasz??i jak z autkiem waszym???
Krycha dobrze zrozumialas za tydzien zapraszam wszystkie chetne do mnie na posiedzonko:))
ja probuje wlasnie zapanowac nad 3 łobuziakow,domi zaprosil kolegow :))naszczescie ada spi,ale pytanie jak dlugo to potrwa w takim halasie??
pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Hejka:))Ja już troche obrobiona;-)musze jeszcze tylko jechać do jakiegoś sklepu bo Marti idzie na urodzinki jutro:tak: Bożenko Od Ciebie to nigdy nie wiem kiedy wyjść tak dobrze się siedzi i kawkuje:-DMati mi śpi ciekawe jak długo a Mareczek właśnie woła o zielony :-Dczyli kisiel:-Dide bo zaraz przejdzie mu ochota i Matiego obudzi:szok::-D
 
Do góry