reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam wszystkie nowe mamcie:tak:ale fajnie że jest nas więcej:-Dwyobraźcie sobie dziewczyny wczoraj zapytałam landlorda o suszrke do prania a dzisiaj już dzwonili że mam czekać bo przywiozą mi maszyne heheh teraz już nie będe taka poobkładana praniem:tak::-Dale się ciesze:-Dnie dość że przystojny to szybki i konkretny hahha tak to można mieszkać:-D
 
reklama
martuana ty to farciara jesteś:-D:-D:-D

zabawkę chciałam pożyczyć dla kuzyna Adala, który przyjedzie do nas na tydzień ale chyba kupię i Adal będzie miał na lato:eek: bo dostał ful świetnych zabawek na roczek, część nawet schowałam i będę mu powoli wyjmować jak będzie do nich dorastał:tak::tak:

lecę jakiś obiad wymodzić
 
UFFFFFF poczytalam:tak:
ja nie wiem ,jak mnie ma , to Wy tak produkujecie ,ze czytania mnostwo:-)

witam wszystki nowe mamusie::tak:
ja tez mam irlandzkiego GP i nigdy nie korzystalam z uslug polskich przychodni;-)

no co do Mayeczki...hmmm....no jest lepiej...w poniedzialek w nocy dali jej kroplowke i juz nastepnego dnia zaczela jesc i pic na nowo no i siusiac przede wszystkim....zrobili wczoraj usg ale niestety lekarz prowadzacu nas w szpitalu dzis wynikow nie mial i powiedzial ze jutro do mnie zadzonia jak wyniki beda...ciesze sie ze wyszlysmy bo normalnie takie zdeczlaki nam wczoraj dokoptowali ze sie tylko modlilam o te wyjscie.....
w szpitalu byla grzeczniutka jak nie wiem za to od powrotu do domu placze:shocked2:ech.....obym nie musiala tam wracac:wściekła/y:
 
ale naprodukowalyscie
witam nowa mamke :)
biedne te nasze maluszki !!! zdrowiejcie!!!
u mnie ok!! w pracy ok!!!! na wiecej pisanai nie mam czasu bo nadrabialam dobre pol godziny
co do fryzjerki to mam swietna Maja sie nazywa i jak cos to moge na priva nr wyslac!!!!
 
Aga to pewnie taka reakcja po szpitalu.dzieciaczki podobno często tak mają i potrzebują kilku dni żeby na nowo się zaaklimatyzować i dojść do siebie.w końcu szpital to nie jest przyjemne doświadczenie:no: ja mam nadzieję że już będzie ok i tam nie powrócicie

idę do sąsiadów na kawkę bo jak tak siedzę z tym moim bolącym krzyżem to aż mnie w tyłku zarywa:sorry: w towarzystwie nie będę tak myśleć
 
reklama
Witam. Przeglądam często to forum i bardzo mi się podoba Czas więc się odezwać i przedstawić. ...Nazywam sie Ilona jestem mamą 8 lteniej Paulinki ,5 letniej Olivii ,16 miesięcznej Anthea mieszkam w Limerick ponad 3 lata. Pozdrawiam wszystkie mamy:-)
 
Do góry