reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Daj spokoj przeciez rozumiem. Ale tez sobie w sumie dzien wybralam zeby zajrzec. Jakies zrzadzenie losu :no:. Mam nadzieje ze oboje sie trzymacie.
 
reklama
Marysia ja juz weteranka w takich sprawach ale i tak ocean lez wylalam dzisiaj!a zreszta ciesze sie ze dolaczylas!wklejaj zaraz suwaczki odliczajace do porodu!!
 
Wiesz az mnie ciarki przeszly jak to przeczytalam...W sumie to sama nie wiem co pisac... ale moze za szybko ta ciaza byla... na pewno nastepnym razem bedziecie mieli waszego upragnionego syneczka....
A bylas u lekarza???
Ah...Moje kondolencje...

Kochana suwaczki mam przygotowana tylko nie wiem gdzie i jak i gdzie je sie wkleja - walcze z tym od 2 godzin :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bylam w szpitalu!tam stwierdzili ze dzidzia nie zyje i dali tabletke na poronienie!
Marysia narazie dajemy sobie spokoj ze staraniem sie o kolejna dzidzie!chwal sie lepiej czy torba spakowana?
 
Spakowana, spakowana. I z jednej strony zaczynam sie coraz bardziej bac porodu bo ciagle on mi sie sni a z drugiej to juz bym chciala miec dzidzie na rekach. Ale to chyba przez nadmiarar wolnego czasu.
 
No, jestem, ale wpadłam tylko Wam dobrej nocki pożyczyć ;-)...

Megan234, strasznie mi przykro
[*]
[*]
[*]
...

Mariazk, witam Cię na naszym forum :-D! Jeśli chodzi o suwaczek to, tworzysz sobie jak Ci się podoba i kopiujesz link z URL na początku i wklejasz w USTAWIENIA - EDYTUJ SYGNATURĘ, tam na dole masz takie okienko jak do pisania wiadomości i tam wklejasz linka, a potem to już tylko ZAPISZ SYGNATURĘ ponież i zrobione!!!!! Trzymam kciuki żeby Ci się udało!!!

Zmykam, do jutra mamuśki, paaaaaa :sorry2:
 
Wielkie dzieki - zrobilam. Ale chyba nic z tego - zobaczymy czy sie udalo.

:( chyba nie o to chodzilo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No chyba mi sie udalo

O9d1p1.png
 
reklama
Do góry