reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

sylwisko nie obrażamy się :-D:-D nawet kiedy wpadasz tylko po to, żeby się umówić na robienie pazurków;-):-D:-D:-D powiem więcej tutaj bardzo łatwo i przyjemnie się umawia:-D:-D

po co wpadac czesciej zeby przeczytac ze za 5 min wyjezdzasz z domu albo dziekujesz za cudownie spedzony czas...a jak umawialam sie na pazurki to tylko dlatego ze zmienilam tel i nie mialam numeru do Beatki.teraz juz mam wiesz juz nie bede pisac:-)a ty??
 
reklama
krycha napisz coś o tych czopkach bo pierwsze słyszę

Ot i mi teraz klina zabiłaś - pamiętam jedynie z rozmowy dziewczyn, że są ziołowie, działają uspakajająco i wyciszająco i że nie na każde dziecko działa :zawstydzona/y::dry::sorry2:... Myślę, że Drozdusia i Aga_irlandia więcej mogę się wypowiedzieć na ten temat! Ja chcę je dopiero przetestować na Pyzie, a później mogę wystwiać opinię na ten temat :tak:;-)
 
po co wpadac czesciej zeby przeczytac ze za 5 min wyjezdzasz z domu albo dziekujesz za cudownie spedzony czas...a jak umawialam sie na pazurki to tylko dlatego ze zmienilam tel i nie mialam numeru do Beatki.teraz juz mam wiesz juz nie bede pisac:-)a ty??
nie zniżam się do takich dyskusji:cool2:

krycha dzięki zapytam age jak wstanie:-D
 
Ostatnia edycja:
ms.msrple czopki viburcol podaje się dzieciom w stanach niepokoju przy ząbkowaniu lub infekcjach.podobno są rewelacyjne.poleciło mi je mnóstwo osób,łącznie ze znajomymi i aptekarzami.lekarz też mi je zalecał.jedna kobietka którą spotkałam kiedyś w poczekalni u lekarza opowiadała że podawała je córce jak wpadała w histerię i to ją wyciszało.myślę więc że warto wypróbować.to czopki więc bezpiecznie dla żołądka.kosztują ok 24 złotych i jest 12 sztuk w opakowaniu.jak wspominałam mam jedno i przekaże je Kryśce.jak z nią dobrze zagadasz to może odpali ci kilka żebyś spróbowała zanim kupisz:-D na moją Laurę nie podziałały ale tym się nie sugerujcie bo jej nawet nurofen nie rusza:sorry2:
 
drozdusia dzięki, na razie na szczęście nie potrzebuję ale zęby idą i się okaże, kupię sobie w Polsce tylko sobie spiszę nazwę:tak:
 
ojojoj co tu sie wyprawia dziewczynki :)mi umawiania sie nie przeszkadzaja,chociaz nie zawsze jestem na tych spotkankach..to tyle co mam do napisania :)
a co tematu duzej rodzinki,to ja zawsze o takiej marzylam..tylko,ze trafilam na nie odpowiedniego partnera jesli chodzi o te kwestie...on zawsze chcial jednego dzieciaczka!na drugie udalo mi sie go namowic,wiec moze na jeszcze jakas trójeczke sie skusi heheh..
ja dzis ide na zakupy...mhh sprobuje skompletowac torbe do szpitala...
milego dnia :)
 
ojojoj co tu sie wyprawia dziewczynki :)mi umawiania sie nie przeszkadzaja,chociaz nie zawsze jestem na tych spotkankach..to tyle co mam do napisania :)
a co tematu duzej rodzinki,to ja zawsze o takiej marzylam..tylko,ze trafilam na nie odpowiedniego partnera jesli chodzi o te kwestie...on zawsze chcial jednego dzieciaczka!na drugie udalo mi sie go namowic,wiec moze na jeszcze jakas trójeczke sie skusi heheh..
ja dzis ide na zakupy...mhh sprobuje skompletowac torbe do szpitala...
milego dnia :)

No, Natinke18, czas najwyższy z tą torbą :-D!!!!! I wiesz, marzenia mają to do siebie, że czasem się spełniają, więc może w przyszłości będziesz jeszcze miała dużą rodzinkę ;-)!

Zmykam usypiać moją marudę, do później :sorry2:
 
reklama
a ja niedawno wstalam.... taka mala zamiane z mezusiem uskutecznilismy.... ja wstaje w nocy do karmienia naszego Elfika a on rancem jak sie juz jej nie chce spac :tak: on nie mogl w nocy zasnac po karmieniach.... za kazdym razem sie meczyl a mi to obojetnie... a w sumie to nad ranem mi sie najlepiej spi:tak: milego dzionka :-)
 
Do góry