reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

jak mam byc szczera to uwazam ze lepiej jest plynac do francji!!(my tak jechalismy)chyba ze masz kogos do odwiedzenia w uk!
pomysl sama...
bierzesz kajute mozna sie wyspac dobrze zjesc na promie(zarelko pyszne i niedrogo)!a tak...w anglii stres z malymi dziecmi czy sie zdazy na drugi prom!dzieci zmeczone w fotelikach a przeciez i tak juz na ladzie czeka Was dluga droga!!
ja uwazam ze jednak 18 godz!dzieci pobiegaja po promie (moja cora nauczyla sie tam chodzic)dorosli sie zrelaksuja wyspicie sie i z nowa energia wysiadziecie we francji a dla kierowcy jest to dosc wazne!!
nie polecam zludnego oszczedzania na kajucie i brania foteli lotniczych tym bardziej z malymi dziecmi!
ja plynelam w kajucie ale widzialam tyakich co 4 letnie dzieci trzymali na fotelach i pozniej ten dzieciaczek taki pogiety i jeszcze bardziej zmeczony!!!
dziękuje megan- też tak mi się wydaje, jak jeżdzimy do Dublina to maluchy już kręcątyłkami aco dopiero do Wa-wy. Mężol chce tym tunelem się przejechać , ale ja odrazu powiedziałam że nie ma mowy z dzieciaczkami. Jeszcze jeden problem to taki że i mnie stado bawołów musi wprowadzić na ten prom:-D:-D:-D, jak ja się boję wody:-:)-:)-(
 
reklama
Hej. Ja tak na chwilke. Przelecialam wasze posty w wielkim skrocie...Pogoda w Pl zadna rewelacja. Nie za cieplo nie za zimno i slonca tez niewiele ale ujdzie. Nico od wczoraj wieczora troche goraczkuje tak 38-39 stopni i podejrzewam ze to zeby bo gorna jedynka mu sie wlasnie przebila a druga juz tuz tuz. Apetyt ma, marudny raczej nie jest tylko ta goraczka. ...pozdrawiam
 
a moja malutka łobuzica odkryła dzisiaj właściwe zastosowanie swojej zabawki i zasuwa jak dzika:-D
 

Załączniki

  • hu.jpg
    hu.jpg
    57,5 KB · Wyświetleń: 23
  • huj.jpg
    huj.jpg
    55,7 KB · Wyświetleń: 20
Drozdusia, może teraz Laura będzie się więcej męczyć podczas tych kursów i będzie więcej spała ;-)? Właśnie, u nas wczoraj podobnie to wyglądało tylko z wiaderkiem z przodu hahahahahahahaha... Jeśli chodzi o dziesiejsze spotkanko, to już pisałam Ms.Marple - chciałam dziecko przetrzymać, bo oczywiście nie raczyła zasnąć wcześnie i padła mi tak "ni w p..kę ni w oko" i komarzy :dry:... Przebudziła się tylko na popłakanie sobie trochę i teraz znów śpi - postaram się do Was dołączyć, jak Pyza wstanie, bo specjalnie Jej już teraz nie będę budzić :no:, bo później znów szopki będą, z resztą wiesz sama o co chodzi :baffled:
 
Czesc kobietki ja tez was poczytuje codzien ale jakos weny nie mam do pisania.
chorubsko mnie zlapalo Wiktorie zreszta tez ale juz lepiej na szczescie.
babki mam pytanko czy nie orientujecie sie gdzie i za ile mozna przekluc uszka w limerick.aa i jeszcze pytanko do ciebie KRYCHA co z ta pania ginekolog (z pod dworca)bo musze spiralke sprawdzic;-)
moje dziecko tez jakies nie do zniesienia zabki ida ale mam tesciowa i mame do pomocy takze narazie luzik.
U nas po bilansie waga 11.300 i 76 cm wielorybek maly.
MEGAN jak udalo ci sie ustawic ta wizyte na bioderka dla Karolci???
pozdrawiam was babeczki
 
reklama
Czesc kobietki ja tez was poczytuje codzien ale jakos weny nie mam do pisania.
chorubsko mnie zlapalo Wiktorie zreszta tez ale juz lepiej na szczescie.
babki mam pytanko czy nie orientujecie sie gdzie i za ile mozna przekluc uszka w limerick.aa i jeszcze pytanko do ciebie KRYCHA co z ta pania ginekolog (z pod dworca)bo musze spiralke sprawdzic;-)
moje dziecko tez jakies nie do zniesienia zabki ida ale mam tesciowa i mame do pomocy takze narazie luzik.
U nas po bilansie waga 11.300 i 76 cm wielorybek maly.
MEGAN jak udalo ci sie ustawic ta wizyte na bioderka dla Karolci???
pozdrawiam was babeczki


Przykro, ale nie pomogę Ci w tym temacie, ponieważ postanowiłam poczekać już do powrotu do Polski i tam pójdę sobie do swojego ćwirka ;-), ale oczywiście namiary mam na tę panią, więc jak będziesz potrzebować to Ci mogę przesłać!!! Ale Wikusia już duża, wow :-D:szok::-D!!!! A my nadal czekamy na zaproszenie na bilans... Tak na moje oko (po ciszuakch), to Oliwa ledwo dobija do 70 cm i waży może 8500 (ale to też waga domowa, więc może być więcej)! A jak Wikusi postępy w raczkowaniu/chodzeniu? Zdrówka życzę i pochwal się jak Ci się córa rozwija :tak::sorry2:!

Pyza dojadła i dalej śpi... No i dobrze, teraz to już niech połączy drzemki, żeby później wieczorkiem ładnie zasnęła ;-)! A ogórasy małosolne już prawie się nadają - musiałam spróbować - PYCHA!!!! Dobrze, że ten koper do polskiego sklepu ściągnęli to można się troszkę porozpieszczać hehehehehehehe...
 
Do góry