reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
aga gratuluję:-) najważniejsze że zdrowa jest.będzie następna foremeczka:-D
a my właśnie wróciłyśmy do domku,tzn ja i moja mała maruda.ach....
pogoda jak marzenie.no i najważniejsze że spiłyśmy z Bożenką pyszną latte i pożarłyśmy big muffinę:tak:
 
właśnie powróciłam żeby o tym wspomnieć:-) szkoda tylko że tak na chwilkę:sorry2: ja też właśnie zjadłam obiadzik.próbowałam małą położyć spać bo tarła oczy i marudziła ale w sekundę jej się odechciało.i co tu zrobić?chyba trzeba jakoś przetrwać:-(
 
Ale mam dziś ciężki dzień. Jakoś wypompowana jestem psychicznie:-( Na nic nie mam ochoty i marze o odpoczynku. Także sory laski że dziś nie dołączyłam. Jakoś musiałam dziś pobyć sama.

Aga szkoda ze na plec nie mozna skladac zamowien. Nie byloby rozczarowan. Ale wiesz...chlopcy z reguly sa bardziej problematyczni wiec moze dobrze ze bedzie kolejna girl.

Ms.Marple z czym byly te rollsy które przynioslaś do Cytruska?? Kupilam dzis w supervalue ale smak nie ten.Sa jakies rodzaje tego??
 
Drozdusia, to co, wychodzimy jutro koło 12.00? Może zahaczymy o ten nowy sklep dla dziecióff??? Ms.Marple, może chcesz do nas dołączyć? Jutro nawiedzymy Agę_irlandia ;-)!

Kurcze, jakoś mi się lekko zdołowało, że nie udało mi się dzis z Wami zobaczyć... Hmm :-(... Camomile, humorkiem dzis łączę się z Tobą!!!

Zmykam Oliwkę kąpać...
 
:-)dzien doberek:-D
witam sie
ja juz po szpitalu:tak:
no wiec ogolnie wszystko z dzidzia w porzadku:) PANI POMIERZYLA I MOWI ZE DUUUUZE DZIECKO BEDZIE:szok: dzis to jest 2,700 i podobno dlugie ale to akurat normalka u mnie bo dziewczyny zawsze mialy 60-61 cm:tak:glowa juz na dole....nastepna wizyta za 4 tyg w szpitalu i kolejne usg aby zobaczyc jak tam z wielkaoscia malenstwa:cool2:

NO I PRZEDE WSZYSTKIM WIEM KTO TO:tak:DZIEWCZYNKA:angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
jeszcze raz się witam:-):-):-)
moje wielkie gratulacje, ale Ci się promocja od matki natury trafiła, :-D:-D:-Dciesz się kobito,:tak::tak::tak: zobaczysz że z perspektywy czasu jeszcze podziękujesz za ten babiniec. Pomyśl sobie ze mnie trzy synowe czekają. Z zięciem zawsze łatwiej się dogadać:-D:-D:-D a no i miło mi że nie będę jedyną mamą takiej gromadki;-);-);-)ciesz się i dziękuj za dziewczynki:-):-):-) pozdrawiam:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
to jutro jeszcze dam znać.muszę pomyśleć.idę podjąć kolejną próbę położenia małej spać.raz próbowałam bo oczy tarła i marudziła ale nie wyszło.stwierdziłam że na siłę jej kłaść nie będę bo nie chcę słuchać krzyków i się denerwować.poczekam aż się zmęczy.ale jak tak na nią patrzę to obawiam się że to może potrwać.w dzień prawie nie spała więc teoretycznie powinna paść jak kawka.ale widać moje dziecko jest niezmordowane:-(
 
Do góry