reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

:-)dzien doberek:-D
witam sie
ja juz po szpitalu:tak:
no wiec ogolnie wszystko z dzidzia w porzadku:) PANI POMIERZYLA I MOWI ZE DUUUUZE DZIECKO BEDZIE:szok: dzis to jest 2,700 i podobno dlugie ale to akurat normalka u mnie bo dziewczyny zawsze mialy 60-61 cm:tak:glowa juz na dole....nastepna wizyta za 4 tyg w szpitalu i kolejne usg aby zobaczyc jak tam z wielkaoscia malenstwa:cool2:

NO I PRZEDE WSZYSTKIM WIEM KTO TO:tak:DZIEWCZYNKA:angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
:-)dzien doberek:-D
witam sie
ja juz po szpitalu:tak:
no wiec ogolnie wszystko z dzidzia w porzadku:) PANI POMIERZYLA I MOWI ZE DUUUUZE DZIECKO BEDZIE:szok: dzis to jest 2,700 i podobno dlugie ale to akurat normalka u mnie bo dziewczyny zawsze mialy 60-61 cm:tak:glowa juz na dole....nastepna wizyta za 4 tyg w szpitalu i kolejne usg aby zobaczyc jak tam z wielkaoscia malenstwa:cool2:

NO I PRZEDE WSZYSTKIM WIEM KTO TO:tak:DZIEWCZYNKA:angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

Ale obiecałaś, że będziesz kochać jak swoje ;-):-D!!!! Najważniejsze, że dzidzia zdrowo się rozwija, nie? Mam pytanko - tak sobie wczoraj z centrowymi mamusiami rozmawiałyśmy, że chętnie byśmy Cię nawiedziły - pasuje Ci jutro, tak koło 11.00?
 
Aga no coz....najwazniejsze ze zdrowe:tak::tak::tak:...a my poszliwsmy do lekarza i okazalo sie ze to angina nam sie ptzyplatala i antybiotyk nam pani przepisala....pierwszy w jego zyciu a mialam nadzieje ze tak szybko nam antybiotyk nie bedzie potrzebny...no ale dobrez ze jednka poszlam...
 
Krycha Wikusia jeszcze nie chodzi ale juz nie dlugo tak mysle teraz walczymy dalej z tymi zebami przekletymi:wściekła/y:juz tez czasem sil mi brak...ale jak przytuli i powie mama to wszystko mija:tak:
AGA gratuluje corci:-D:-D:-Dnie wazne co byle zdrowa byla!!!
nic spadam sie poopalac troszke.papapa
krycha prosze o namiary na ginke!
 
kasia dobry zart:):):):) ale siusiak to jej raczej nie wyrosnie.......:( pipka jak ta lala dzis na monitorze byla hehehehhehe

a ciuszki te co mialam te bardziej chlopiece poszly do Werki:) a dzis i tak nakupowalam troche dziewczecych hehehhe juz sie susza wyprane na podworku :)
 
hahah AGA a mowilam nie kupuj samych niebieskich!!!
ale gratuluje!!teraz modly u mnie zeby byl chlop!!choc ja juz mialam swojego Jakubka kochanego!!!
SYLWIA dzwonilam do medipolu i jak zwykle nie zmienie o nim zdania!!!ale moj GP powiedzial ze jak bede na kontroli ciazowej ze mi wypisze skierowanie do tego ortopedy i jeszcze raz dziekuje za namiar!!!!
a ja wlasnie po odwiedzinach kumpeli ktorej nie widzialam 2 lata!!bylo milusio!!
tylko zuzka przespala cala wizyte!!!
 
reklama
:-)dzien doberek:-D
witam sie
ja juz po szpitalu:tak:
no wiec ogolnie wszystko z dzidzia w porzadku:) PANI POMIERZYLA I MOWI ZE DUUUUZE DZIECKO BEDZIE:szok: dzis to jest 2,700 i podobno dlugie ale to akurat normalka u mnie bo dziewczyny zawsze mialy 60-61 cm:tak:glowa juz na dole....nastepna wizyta za 4 tyg w szpitalu i kolejne usg aby zobaczyc jak tam z wielkaoscia malenstwa:cool2:

NO I PRZEDE WSZYSTKIM WIEM KTO TO:tak:DZIEWCZYNKA:angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
A ja gratuluje jak nie wiem co, i nawet zazdroszcze, chcialabym mi4c druga dziewczynke.. A propo dziewczynek,to mam wojka ktory strasznie chcial miec core, i tak sie chop staral ze splodzil 7 synow i poprzestal na staraniach :-D:-D:-D
dzień dobry mamuśki:-):-):-)
już od godzinki siedzę i czytam wstecz Wasze posty.
szukam wiadomości na temat wyjaddu samochodem do Polski, wiem że to maglowałyście niedawno:sorry2:. Chyba się jednak zedecydujemy, choć pogoda puki co tu jest lepsza, ale męzol chce to niech tak ma , wkońcu urlop mu się należy. Mam wielką prośbę , czy mogła by któraś z was podpowiedzieć [ jeszcze raz:sorry2:] czy lepiej jest płynąć kanałem, czy tym promem 18 godzinnym. Wiecie to dla mnie ważne bo mam same malutkie dzieciaczki i nie chcę porywać się z motyką na słońce...
Wielkie dzięki:-)
Ja sie zgodze z Megan.Podroz przez Francje jak dla mnie jest lepsza.Na promie odpoczywasz te 18 godzin a i dzieciaki beda mialy frajde.Jesli masz np chorobe morska polecam aviomarin lub cos w tym stylu.Moj maz ma chorobe morska i to mu pomaga a i swietnie sie spi po tym.Ja plynelem tez przez kanal i powiem ze nigdy wiecej.Ta cholern Anglia do przejachania...naprawde nigdy wiecej.A droga przez Francje, zatrzymujemy sie tez w hotelu w Belgii, zawsze tym samym i droga jest naprawde spoko.:cool:
Hej. Ja tak na chwilke. Przelecialam wasze posty w wielkim skrocie...Pogoda w Pl zadna rewelacja. Nie za cieplo nie za zimno i slonca tez niewiele ale ujdzie. Nico od wczoraj wieczora troche goraczkuje tak 38-39 stopni i podejrzewam ze to zeby bo gorna jedynka mu sie wlasnie przebila a druga juz tuz tuz. Apetyt ma, marudny raczej nie jest tylko ta goraczka. ...pozdrawiam
Witaj ciotka, tylko nam tu spowrotem tej pogody nie przycignij!
Czesc kobietki ja tez was poczytuje codzien ale jakos weny nie mam do pisania.
chorubsko mnie zlapalo Wiktorie zreszta tez ale juz lepiej na szczescie.
babki mam pytanko czy nie orientujecie sie gdzie i za ile mozna przekluc uszka w limerick.aa i jeszcze pytanko do ciebie KRYCHA co z ta pania ginekolog (z pod dworca)bo musze spiralke sprawdzic;-)
moje dziecko tez jakies nie do zniesienia zabki ida ale mam tesciowa i mame do pomocy takze narazie luzik.
U nas po bilansie waga 11.300 i 76 cm wielorybek maly.
MEGAN jak udalo ci sie ustawic ta wizyte na bioderka dla Karolci???
pozdrawiam was babeczki
nooo duza ta twoja dziewczynka! Moje dziecie juz od pol roku nie chce dobic do 13,5 kilo.Kurcze chyba drozdzami bede go pasc, cigle to moje dziecko wazy miedzy 13 q 13.30 :wściekła/y:
 
Do góry