reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Olu. Ja dopiero dzisiaj dziecko ze szpitala zabrałam i niestety biedaczek na nowo musi się przystosować:-( :-(jest taki niepewny.Nie poznaje swoich zabawek:-( Za dużo się ostatnio działo i ten tydzień daję mu na ponowne przystosowanie a od następnego zaczynam uczestniczyć w spędach:-D Mam nadzieję:-)

Dobrej nocki.Pa
 
reklama
Olu nie ma za co:-)Niech Ci to wszystko sluzy;-)
A ja sie spakowac nie moge:zawstydzona/y:Dna w szafach nie widac:zawstydzona/y:
Mnie w srode nie bedzie,ale mysle ze na przyszly tydzien dam rade sie ulokowac i zaprosze Was na parapetowe.Ale to jeszcze dam znac co i jak:-)Moze Camomile bedzie juz mogla tez z malutkim(bo jeszcze nie mialysmy przyjemnosci sie poznac)
 
czesc kobietki alescie naskrobaly doczytac sie nie moglam...fajnie strasznie duzo sie tu dzieje.KASIA gratuluje Wielkiej corci niech sie zdrowo chowa mamusi...
BEAKTA w piatek bym wpadla na pazurki ale jeszcze dam znac o ktorej jak ci pasuje.(moze GASTONE tez wpadnie jesli to nie bedzie problem dla ciebie Beakta pogadamy troche poznamy sie cobysmy sie osamotnione nie czuly)
aaa i koncem lipca mam urlop wiec chcecie czy nie chcecie tez wbije sie na jakies spotkanko z Wikusia...
pochwale sie ze zapisalam sie na prawko mezulek samochodzik kupil i ucze sie jezdzic i podobno calkiem niezle mi idzie:-)
a i tez bylam w wesolym miasteczku ta kula to niezla jazda mlot tez wogule lubie takie extreme zabawki goraco polecam mamuska ktore moga oczywiscie
no nic spadam pocwiczyc
dobrej nocki kobietki
 
miałam takie plany żeby położyć małą spać ale niestety nie schodzi jej gorączka i marudzi.
krycha-jutro nie jedziemy do Dublina więc możemy się wybrać do camomile i Igorka,jeśli oczywiście jej będzie pasowało.daj jutro znać co i jak

śpijcie dobrze kobitki
 
hej dziewczyny...nie zagladalam tu od soboty i troche sie tu nadzialo :)
kasia ode mnie tez wielkie gratulacje!!!dobrze sie spisalas:)
ola z tymi domkami to faktycznie macie problemik,ale mysle,ze troche cierpliwosci i napewno sie cos milego i fajnego znajdzie dla waszej 3!!!i powodzonka jutro w szpitalu :)jesli potrzebujesz towarzystwa to ja chetnie ci sie odwdziecze i z toba pojade :)
camomile dobrze.ze jestescie juz w domku,biedny igorek taki maly a juz musi szpitale odwiedzac..zycze zdrówka!!!
my tez\ wczoraj zaliczylismy wesole miasteczko,tyle,ze ja nigdzie nie moglam wsiasc,a tak uwielbiam takie atrakcje...wypychalam wszedzie mojego meza,zeby pobawil sie za mnie,ale ten matołek wszystkiego sie bal hehe a taki niby odwazny :)))dla dominika bylo za glosno i za tloczno i tez jedyna dla niego atrakcja byl ogromny lizak :)
dobra spadam do łóżka...dobrej nocy!!!!
 
dzien doberek:)
witam was wszystkie i zaraz uciekam:) mam nadzieje ze jeszcze jakas znizke wytarguje dzis w ubezpieczalni bo juz maksimum 70 % mam :):):):)no ale kto pyta ten ma no nie?

aaaa Krycha juz wiem gdzie ten baby world jest bylam w niedziele zobaczyc ale zamkniete bylo:) dzis moze podejde to se poogladam co tam maja i jakie ceny:):):)

ja jutro obecna u marty bede :) chyba ze cos sie zmieni:)

no dobra lece:)
papatki i do pozniej
 
Dzień doberek :sorry:!!! Oj, źle dziś na mnie działa ten widok z za okna :-(...

Drozdusia, ja jak najbardziej się dziś piszę na jakieś wyjścia do ludzi!!! Skontaktuję się później z Camomile (chyba, że będziesz szybsza ;-)) i się dowiem co i jak... A jeśli chodzi o jutrzejszy dzionek to na którą Martuana mamy się przypałętać? I pytanko do Ms.Marple - możesz jeść śmietanę, bo chcę zrobić sałatkę tą z brokułami i resztą, bo mam straszną ochotę i chcę wiedzieć czym zalewać żebyś i Ty sobie pojadła... Aga_irlandia, dawno nie byłam w tym sklepie, ale z tego co pamiętam to zawsze było na co popatrzeć! Miłego rozglądania się życzę :sorry:

Nie mam ja dziś dobrego humory, no :-:)-:)-(... Ale Wam życzę udanego wtorku!!!
 
Witam sie i ja.Ja w koncu spalam w nocy , bo ostatnio meczy minie bezssenosc .Tabletki dzis pomogly na szczescie.Wogole znow mnie dopada jakies chroniczne zmeczenie,a wieczorem zasnac nie moge..
 
reklama
dzień dobry mamusie.u mnie noc katastrofalna.mała zasnęła dopiero o 23 jak ustąpiła gorączka a o 2 już się obudziła z przeraźliwym płaczem.jak ją wybadałam okazało się że ma wzdęty brzuszek a do tego poprzedniego dnia się nie załatwiła.naparzyłam jej jakichś ziółek ale był problem z podaniem bo przecież ona jest na bakier z butelkami i kubkiem niekapkiem.ale po wielu bojach udało się w nią wszystko wlać.po 5 w końcu zasnęła.a od 8 już na nogach-skacze,wygłupia się jakby wyspała się za wszystkie czasy.no i w końcu pojawiła się upragniona kupka:-) tyle że ja mało na chodzie jestem ale muszę się jakoś rozruszać

krycha-ja pomimo mojej niedyspozycji wybiorę się z tobą.ruszenie tyłka z domu na pewno dobrze mi zrobi i odmuli

aga irlandia-miło będzie cię jutro zobaczyć;-).wygranej walki w ubezpieczalni życzę
 
Do góry