reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

martuana krycha, drozdusia będę miała auto we środę , może być?

a ja dzisiaj się kładę a każdym razem, kiedy Bąbel śpi ale nie mogę powiedzieć, żebym się lepiej czuła kiedy wstaję po pół godzinie:baffled::-D:-D:-D
 
reklama
martuana krycha, drozdusia będę miała auto we środę , może być?

a ja dzisiaj się kładę a każdym razem, kiedy Bąbel śpi ale nie mogę powiedzieć, żebym się lepiej czuła kiedy wstaję po pół godzinie:baffled::-D:-D:-D
Jasne dziewczyny mi pasi;-)A dzisiaj mam jakieś marne samopoczucie:))Tylko bym spała i spała:-(a tu tyyyyyle roboty na mnie czeka:szok: Agusia nie wiem jak będzie z tym obcięciem Marek musi mi zobaczyć nożyczki bo chyba sobie połamałam na własnej głowiznie hihi kupie sobie w Polsce bo chciałabym jakieś lepsze ale teraz na razie jestem bez sprzętu:no::confused2::angry: Dziwczyny no to do środy wszystkie zainteresowane kawuchą zapraszam:-);-):tak::-D
 
Oj Beatka takie wypady są potrzebne dla ciała i DUUUUUUUUUUUUUUUcha hihih:-Dja uwielbiam takie zakupki z siostrą albo dziewczynami choć teraz już moja kondycja mi nie dogadza:no::zawstydzona/y::szok:ale mam nadz:szok:ieje że niedługo;-) dziewczynki pisałyście już pewnie ale plis mi trza jak dziecku :-DJa chcę sobie dołączyć suwaczek z wiekiem dzieci i wogule potrafie go zr:-Dobić zdjęcie wkleić i piękny mi się pokazuje ale potem pisze że musze go skopiować i jakieś tam coś wpisać ale ja nie mam pojęcia gdz:-Die to wpisać jak i wogule czy któraś miała by dla mnie tylecierpliwości i napisała o co kaman??:-(
 
o rany beata cos ty w pennym robila 3 godziny?????ja wpadlam wlasciwie i wypadlam hehehhe

oki marta jak nie masz sprzetu to trudno:) jak wrocisz to sie napocisz kobieto przy jego wlosach hahahha

ola nie musisz sprawdzac kochana bo ta dziewczyna to w polsce jest wiec tam chyba wysylkowo nawet zamowic moze:) namiary dalam a dalej niech se robi co chce:):):)
olcia rybka po grecku jest::) a mnie juz lepiej:) chyba poprostu ten maly ninjia mi tak po zoladku skacze ech.....wczoraj to samo mialam:):):)

ja sie moze przyczlapie w srode tez marta bo potem to dluuuugo sie nie bedziemy widziec;):):)
 
Ooo, zakupkowy temat:-D ja wczoraj też miałam babski dzień, bo łaziłyśmy z teściową po sklepach-nakupiliśmy jej ciuchów i torebek-ona jest maniaczką torebek i zegarków:-D podobnie zresztą jak ja:-p dziś wyruszamy po zegarki hihihihi.aż miło patrzeć, jak się babeczka tak cieszy ze wszystkiego:-)
 
reklama
Do góry