reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

jestem:)
krycha bylam w tym sklepie.....faktycznie wybor wozkow duzy trzeba im przyznac tylko ceny!!!!!!jak mnie sie spodobal to patrze na cene ponad 800 euro......no to szukam co takiego w sobie ma ze takie pieniadze hehehhe....moze dziecko gratis daja??????znalazlam jeden nawet calkiem calkiem tylko kolor......ciemny granat .....zadnych wstawek......ech.....prawie 400 stowki:(no nic.....w czwartek bede w centrum znowu to moze w mother care poptrze co tam daja:)na szczescie nie musze kupowac i moge poczekac az sie dzidzia urodzi:) no chyba ze znajde taki co mnie sie bedzie widzial:):):):)
ubezpieczenie kupione i info na temat ile bede musiala doplacic jak moj A zda testy na provisional licence tez zaciagniete:) okazalo sie ze bedzie to koszt jakis 57 euro za rok:):):):) a nawet mniej bo jak zda( a egzaminy 20 czerwca) to to bedzie mnie prawdopodobnie niecle 50 euro kosztowac::) tak wiec zadne pieniadze:) ciesze sie bo myslalam ze koszt bedzie wiekszy:):):)
 
reklama
Cześć mamuśki:-) Nie uwierzycie, moja malutka spała od 10 w nocy do 13.30 :szok: Obudziła się, zjadła michę muesli i poszła z babcią na spacer:-)Pogoda nawet ok dzisiaj:-)
 
jestem:)
krycha bylam w tym sklepie.....faktycznie wybor wozkow duzy trzeba im przyznac tylko ceny!!!!!!jak mnie sie spodobal to patrze na cene ponad 800 euro......no to szukam co takiego w sobie ma ze takie pieniadze hehehhe....moze dziecko gratis daja??????znalazlam jeden nawet calkiem calkiem tylko kolor......ciemny granat .....zadnych wstawek......ech.....prawie 400 stowki:(no nic.....w czwartek bede w centrum znowu to moze w mother care poptrze co tam daja:)na szczescie nie musze kupowac i moge poczekac az sie dzidzia urodzi:) no chyba ze znajde taki co mnie sie bedzie widzial:):):):)
ubezpieczenie kupione i info na temat ile bede musiala doplacic jak moj A zda testy na provisional licence tez zaciagniete:) okazalo sie ze bedzie to koszt jakis 57 euro za rok:):):):) a nawet mniej bo jak zda( a egzaminy 20 czerwca) to to bedzie mnie prawdopodobnie niecle 50 euro kosztowac::) tak wiec zadne pieniadze:) ciesze sie bo myslalam ze koszt bedzie wiekszy:):):)

A zpomniałam Ci napisać, że jeste teraz promocja w mothercare na takie wózki jak ma Drozdusia - mothercare - pushchairs, nursery, car seats, feeding, bathing, toys & gifts, maternity, bedding, safety

No i już mi Pyza nie śpi, ale i tak dziś mnie zaskoczyła tym swoim drzemaniem :-p!

Cześć mamuśki:-) Nie uwierzycie, moja malutka spała od 10 w nocy do 13.30 :szok: Obudziła się, zjadła michę muesli i poszła z babcią na spacer:-)Pogoda nawet ok dzisiaj:-)

Wow, no to super!!! Ja też tak chce? Czym Ją nakarmiliście na dobranoc???????
 
Czesc dziewczynki:-)Jestem juz,ale ja juz mam dosc tej :zawstydzona/y:przeprowadzki A to dopiero poczatek:zawstydzona/y:
Aga a patrzylasmoze w jetlandzie tam maja tez sklep z dzieciecymi rzeczami i maja tez wozki,firmowe i takie "ichne" ale zabij mnie cen Ci nie podam:sorry:A i jeszcze jest jeden sklep w miescie tylko nie pamietam ulicy ale tam jest drogo,galy mi wyszly jak ceny zobaczylam.A i jeszcze myslalas moze o ebay?Moja siostra bedzie zamawiac za jakies 300 euro wozek z Graco z fotelikiem,wkladka taka ze dzidzia moze lezec plasko,torba i spiworek czyli full wypas:-)A ty juz masz chyba fotelik nie?To tam taniej mozna kupic te same wozki tylko bez fotelika:-)
 
no i ja ostatnia się witam. Dobry dzionek, spotkałam Agę na mieście więc połaziłyśmy razem, no i w końcu mamy gdzie mieszkać, Pani łaskawie wybrała nas- to trzeci raz, że mieli tak dużo chętnych, ze to oni odpowiadali, ze oddzwonią do nas za dwa dni wyobrażacie sobie? I zawsze kogoś spotkaliśmy bo albo wpadliśmy na oglądających przed nami albo przyszli już co mieli być po nas....Ale nareszcie z głowy poszukiwania.
Natinke nie widziałam Twojego postu wcześniej ;-)
Drozdunia to fajnie że Laurze przeszo-ja dopiero teraz wiem dokładnie co oznacza niestrawność, i zwdęty brzuch, wczoraj myślałam że normalnie wybuchnę:szok:
Krycha dzięi za linka właśńie wózek to temat baaaaardzo aktualny dla mnie:tak:
Ms.Marple przyciągnę ze sobą książki na jutro:) Dzięki, fajnie się czytało-poszły jak burza:):happy:
 
reklama
no faktycznie w mothercare wybor jest i ceny nawet nawet:) bede w miescie to se je poogladam na zywo:)

a mnie sie jakos spac chce no.......ale nawet nie mam co marzyc o spaniu bo ca ja wtedy w nocy zrobie?????????chyba se kawke taka parzona zrobie moze mi przejdzie:)

aaaaa ola ja bym miala prosbe do twojego lubego:) jak juz wroci i bedzie ktoregos dnia mial chwilke to moglibyscie wpasc i zobaczylby reke Kamili.....ona ja miala zlamana jakies 7 lat temu a teraz jakaos tak dziwnie jej kosc wystaje......i pobolewa.....moze od wysilku bo to prawa reka.....:):):):)i nie wiem czy do gp isc czy moze do szpitala os razu bo przynajmniej by rtg zrobili tylko wlasnie nie wiem czy beda chcieli skoro to tak stare zlamanie:(ech
 
Do góry