reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
babki jeśli chodzi o zakupy, to pamiętacie kiedy zaczynają się letnie wyprzedaże?, bo ja ruszam pod koniec lipca na urlop do Polski i chciałam coś na urlop sobie dokupić
 
babki jeśli chodzi o zakupy, to pamiętacie kiedy zaczynają się letnie wyprzedaże?, bo ja ruszam pod koniec lipca na urlop do Polski i chciałam coś na urlop sobie dokupić

Ja tez chce wiedziec bo musze sie obkupic w fatalaszki bo lece wrzesien- pazdziernik gdzies do cieplych krajow, wiec fajnie by bylo ;-) A upatrzylam sobie pare fajnych rzeczy w Debenhamsie wiec mam nadzieje ze przeceny beda przed wyjazdem i to spore heh.

Marta jak juz zrobilas suwaczek, pojawiaja ci sie rozne kody.skopiuj ten kod url , wejdz do swoich ustawien, na swoja sygnature, wstaw i zapisz.I gotowe.
 
Ostatnia edycja:
hej babeczki.właśnie wróciłam z malutką ze spaceru i od krychy.mała znowu ma gorączkę i marudzi więc wieczór nie zapowiada się ciekawie.
ms.marple-nam środa pasuje.zgadamy się jeszcze co do godziny
tymczasem zmykam wstawić obiad dla mężusia i spróbuję położyć małą spać
 
Aguś o tak do Dublina teraz w naszym stanie to jak na sybir wielka wyprawa, a jeszcze z moim malusim pęcherzem to już w ogóle tragedia:) Kochana może nasze dzieci na zmianę pogody tak reagują bo mi brzuszek tez daje popalić dzisiaj i w ogóle tak się dziwnie czuję... chyba rybcia poczeka.:zawstydzona/y:
Ja myślałam że wy spotkanko macie jutro a ja niestety do maternity ale jak to w środę to muszę coś wykombinować żeby się spotkać:):tak:
Cytrusku dziękuję- ogrodniczki pasują a na zabawkę nie mogę się napatrzeć i aż łezka się kręci tak jakoś milutko jak jakiś posmak dziecka w domu:);-)
 
Ło matko jaka pustka:eek: Aż w szoku jestem...
Junior śpi już prawie 4 godziny:szok: i czekam aż się obudzi i pójdziemy się kąpać. Mam nadzieję, że dzisiaj się wyśpię, bo te szpitalne łóżka do wygodnych nie należą:crazy:
Lecę do Juniora i do łóżka:-D

Trzymajcie się babeczki i mam nadzieję,że kiedyś na jakiś sabat mateczek się załapię:baffled: W niedalekim czasie....
 
reklama
WLAZLAM TYLKO ZOBACZYC CO NASKROBALYSCIE:)
ja oczywiscie sie nie polozylam tylko poprasowalam bo zas trzeba prac jak tyle producentow mam hehhehehe...

ja jednak jade do miasta jutro po te ubezpieczenie....ktoras sie wybiera???????
 
Do góry