reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

a pytaj, pytaj, ja tajemnicy z tego nie robię;) chcemy zostać przy jednym dziecku.Na razie heheh. A jak mi się odwidzi, to pewnie będę już stara baba:-D oby mi się nie odwidziało albo odwidziało w miarę wcześnie:-D

:tak: aaaahhhhhhhhhhhaaaaaaaa :tak:, dzięki za zaspokojenie mojej ciekawości ;-)
 
reklama
Krycha, Nico jeszcze nie raczkuje ale tak zaczyna powoli dupke podnosic wiec moze juz nie dlugo :tak:....a co do tych pieluch-majtek to tez mialam je jakis czas temu ale nie przypadly mi do gustu...
 
KRYCHA a pewnie ze sie pochwale;-)a wiec Wikusia ma 8 zabkow nie raczkuje jeszcze tak do konca chociaz juz sie przemieszcza tylko ze na brzuszku z lekko podniesiona pupka i do tylu smiesznie troche ...ale w chodziku to zasowa po domu.i jeszcze robi papa(tzn macha raczka czasem dwoma) i mowi przy tym PAPAPA na haslo KOSI KOSI klaszcze w raczki mowi mama, tata czasem wyskoczy i baba. to tyle z postepow.choc teraz jeszcze slaba po chorobie to tylko lezy i sie rozglada...moje kochane malenstwo:no:
a jak u was??/?
dobrej nocki zycze coc jeszcze pewnie zagladne
 
Krycha, Nico jeszcze nie raczkuje ale tak zaczyna powoli dupke podnosic wiec moze juz nie dlugo :tak:....a co do tych pieluch-majtek to tez mialam je jakis czas temu ale nie przypadly mi do gustu...

No to faktycznie rzecz gustu hehe... U mnie sie to sprawdza, bo Pyza tak się kręci przy przebieraniu, że szok :szok:, ale jak wspominałam, to mojemu mężowi już nie pasują :sorry2:!

Pyza zaczęła "raczkować" tylko nie ma jeszcze opracowanego stylu, więc raz leci na wyprosotwanych nogach, raz jak należy a czasem to nie wiem co ona wyprawia z tymi nogami, ale się przemieszcza a to najważniejsze! Macha rączką/ rączakmi na "papa", ale jak ma na to ochotę! Mówi "mama" jak jest zła i rozżalona... Ogólnie dużo nawija, po swojemu, ale ciężko cokolwiek z tego wyłapać! A od jakiś 2 dni kroka nie mogę bez niej zrobic, bo ciągle za mną ryczy, chyba znów jakiś skok rozwojowy czy cóś :confused:... No i mamy 2 ząbki na dole, a co się na górze dzieje to nie wiem, bo nie chce współpracować!!! To znaczy na pewno jeszcze się nic nie przebiło, ale nie wiem czy ma już zamiar czy nie! Śpi coraz krócej w dzień (najczęściej do godziny koło południa i tyle samo popołudniu, a potem zasypia tak koło 20.00 i z przerwami na mleczko śpi do rana)! Aaa i do karmienia budzi mi się co 3 godziny i tak około 5 rano (przy tym ząbkowaniu) spała tylko z nami w łóżku :baffled:! No, tak to wygląda u nas... A gdyby miała chodzi to też by śmigała, ale takowego sprzętu nie posiadamy, więc czasem użyczamy Jej naszych rąk ;-)

Się już pożegnam z Wami na dziś, śpijcie spokojnie, do jutra, paaaaa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dobry wieczor:-)zagladam sobie tak...ale sie napisalyscie dzisiaj:szok:
Gratuluje wszystkich postepow!Maluchy nam tu rosna w blyskawicznym tepie:tak:milo poczytac:tak:
Justynko bidulka jestes,pamietam jak jakby to bylo wczoraj jak ja tak marudzilam:zawstydzona/y:A tu juz dwadziescia miesiecy zlecialo prawie:-)
A ja dzisiaj korzystajac z pogody z rodzicami i mala "pomagierka" caly ogrod sprzatalismy.Dobrze miec tu kogos kto sie zna na rzeczy:tak:
Ale co sie narobilam to sie narobilam,az mam cale rece poranione:zawstydzona/y:
Dobra nie nudze dobrej nocy zycze;-)
Olu moze Cie nawiedzimy z mama (Tacie siepewnie nie bedzie chcialo)Ale to dopiero w przyszlym tyg.,bo teraz jeszcze trzeba pomoc siostrze przy komuni.A Ty jak chcesz to wpadaj tylko daj cynka wczesniej
paaaaaaaaaaaaaa
 
dzień dobry o jaki dobry, chyba mamy w końcu lato;)
natalia czyli należysz do tych szczęśliwych mam które mogą odetchnąć troszkę:)
 
Cześć właśnie się wybieram do gp.a jutro do maternity ale napewno jak zwykle niczego się nie dowiem:))Chce któraś jechać do centrum??moge podwieść a i na zakupki razem możemy wskoczyć?? jade ok 10 :tak: A i jakby któraś potrzebowała to w smycie jest fotelik z Graco do karmienia (Taki jak Cytruska)za 29 jurki właśnie kupiłam i jestem zadowolona a Gosia wiem że też na niego nie psioczyła:))
 
reklama
Do góry