reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Wolne żarty. Ponad miesiąc czekam na tą szczepionkę a pan doktor jakoś czasu nie ma żeby termin wyznaczyć. A wcześniej cały czas mi powtarzał, że musimy ją zrobić w szpitalu itd. Głupie pieprzenie. Już chyba szybciej by było u specjalisty w Dublinie.

Kurczaki, no to ładnie :baffled:...

Aga_irlandia, oglądałam pogodę i jutro ma... padać, ale miejmy nadzieję, że się mylą!!!!!
 
No nie, megan wpadła jak tornado, narobiła zadymy z suwaczkiem i poleciała:-D:-D

laski, u Was też tak wieje?:-( masakra, mało łba nie urwie!
 
Ainie u nas chyba nie jest tak źle z tym wianiem bo właśnie skończyłyśy z Martą śledzie w ogródku i nawet dałyśmy radę wysiedzieć:):-)
Megan a nowy suwaczek to rozumiem to ten nowy czworonożny czonek rodziny?:confused:
Aguś jutro jedziemy z Martą do Maternity więc w drodze powrotnej możemy zahaczyć o Twój ogródek:):cool2::cool2::cool2:
Krycha sorki ale dopiero teraz zobaczyłam Twojego posta, a jest tam jakiś darmowy parking koło Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
A to nam megan narobila z tym suwaczkiem :-D teraz wszystkie sie zastanawiamy CO TO BEDZIE !!!:-)
Aine u nas 20 stopni jest, a u ciebie wieje ...uuu tak mi przykro;-):tak:

Ja troche sobie pyska spalilam ale oczywiscie na solarium bo na sloncu nie chce mi sie lezec ....hm....slonce na dworzu a ja na sun bed...no coz ;-)

Gastone a teraz to duzo ludzi rozchorowanych. Mnie ciagle trzyma a teraz to jeszcze kaszelek doszedl. Moj Ariel tez sie rozchorowal. Niewiem moze taki okres teraz....
 
Ostatnia edycja:
megan pewnie bedzie suwaczek odliczajacy dzien do waszego slubu z ksieciem:)????...chyba ,ze wy juz po slubie a ja cos przegapilam :)
ja upieklam wlasnie placek z malinkami i czekam az troszke ostygnie,zebym mogla go zkosztowac ....moze któraś ma ochotę to zapraszam:)
a co do nocniczków to domina poczatku mial straszne opory,ale sadzalam go kilka razy dziennie podczas gdy sie czyms sie bawil,albo baje ogladal...i jak zrobił 1siusiu to byly wielkie brawa ,potem bylo juz z górki...ale ostateczna rozprawa z pampersem byla inna,poprostu maly chodzil bez pieluchy i popuszaczał pokątach :)
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny, a jua nie wiem, jak zacząć przyzwyczajanie do nocniczka!! kupiliśmy i stoi-jakieś rady?może ją na początek sadzać i przyzwyczajać?? nawet jeśli nie chce siusiu ani kupy..

gastone, jak piszesz o krnąbrnym trzylatku, to się wierzyć nie chce, bo Twój synek ma wygląd aniołka, hahahah:-D

justysia,naprawdę współczuję, jeszcze pamiętam, jakie to czekanie jest nieznośne...


Aga, jak dzisiaj? dzięki za przepis na serniczek, tylko muszę wyczaić, gdzie tu w okolicy mamy Aldika i czy w ogóle mamy...(żeby te serki homo kupić;) )
hihi boto taki anilek z rozkami :-D
czesc dziewczynki!
pamietacie o mnie??juz moze niebawem bede miala neta!!narazie odcieta od swiata powoli stawiam kroki w nowym domu!!dlugo mi zajelo przyzwyczajenie sie do nowego lokum!!!
obiecuje uroczyscie ze jak tylko bede miala neta znowu bede najbardziej aktywna mama w limerick hehhe!!
ze spraw ktorymi chcialabym sie pochwalic to to ze jestem juz po sprawie w sadzie i czekam tylko na list i bede rejestrowac Caroline!!a pozniej hahah cos co poroznilo mnie dosc mocno z Gastone czyli paszport hhehehhe!!no zobaczymy!!!
Krycha kochanie nie wpadne dzisiaj przepraszam ale nie dam rady Susanaah byla taka marudna ze wlasnie ja polozylam co wiaze sie z jej spaniem ok 3 godz wiec kicha ale w tygodniu napewno bede w centrum a w piatek to juz na bank!ale widze ze Ty z Bozenka chyba wybieracie sie w moje strony czyli do Justynki!!!
Jezeli ktos doszedl nowy to serdecznie witam i obiecuje sie zapoznac z kazdym ale jak mowilam to dopiero jak mi necika zaloza!!!
aaa no i najwazniejsza sprawa kochane chyba dojdzie i mnie kolejny suwaczek hahhahah ale to okaze sie za pare dni hihi!!!
no dobra teraz uciekam oddac kompa dla Justynki szwagra!!!pozdrawiam dziewczynki
Przesadzasz z tym mocnym poroznieniem.A ja jestem taka cholera ze jak na wlasne oczy nie zobacze to nie uwierze .Coz ludzie rozni sa :-D:-D:-D
megan pewnie bedzie suwaczek odliczajacy dzien do waszego slubu z ksieciem:)????...chyba ,ze wy juz po slubie a ja cos przegapilam :)
ja upieklam wlasnie placek z malinkami i czekam az troszke ostygnie,zebym mogla go zkosztowac ....moze któraś ma ochotę to zapraszam:)
a co do nocniczków to domina poczatku mial straszne opory,ale sadzalam go kilka razy dziennie podczas gdy sie czyms sie bawil,albo baje ogladal...i jak zrobił 1siusiu to byly wielkie brawa ,potem bylo juz z górki...ale ostateczna rozprawa z pampersem byla inna,poprostu maly chodzil bez pieluchy i popuszaczał pokątach :)

Miso juz siusia ladnie , a jak moiwlam setki razy czekam wlasnie na to az wyzdrowieje i bede katy scierac :-D:-D
 
reklama
Natinke aleś narobiła smaka tym plackiem nie wiesz że tu ciężarne co wszystko żerne hihihih szkoda że nie mieszkasz bliżej miałabyś po placku:);-) A ja właśnie zrobiłam pokoik dla Mariczka i od dzisiaj mamy SYPIALNIE DLA SIEBIE :-Dzobaczymy na jak długo ale mam nadzieje że wytrwa i On i ja:))
 
Do góry