reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

melduneczek:):):):)
ola... ty wiesz .....jak cos to dawaj do nas:):):)widzialas ze u mnie drzwi otwarte hehehhe

a my dzis dobrze sie czujemy lepiej niz wczoraj:):):):) i cale szczescie:)mam nadzieje ze wszystko jakos minie i sie dotoczymy do konca:)
pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie
 
reklama
melduneczek:):):):)
ola... ty wiesz .....jak cos to dawaj do nas:):):)widzialas ze u mnie drzwi otwarte hehehhe

a my dzis dobrze sie czujemy lepiej niz wczoraj:):):):) i cale szczescie:)mam nadzieje ze wszystko jakos minie i sie dotoczymy do konca:)
pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie

Nooo takie wiadomości to ja rozumiem :-)!!! Widać odpoczynek Wam służy :-)!!!

Justysia21, coś mi się zdaje, że wnusia z przyjściem na świat czeka na babcie :-p!!!!!!!!!!!!!!
 
:-)krycha;-):tak:

aaaaa justys jak beda nowe katalogi to moze zostaw u gosi czy oli to mi jakos olunia podrzuci jak bedzie do mnie jechac......albo marta....jak sie w koncu zbierze hehehhe i zajrzy do mnie:):):)

marta!!!!!!!!!!!!wolam cie.......babo gdzie ty......:angry:
 
Hej. U mnie z gardlem bez poprawy wiec sorki Gastone ale ja dzis odpadam :-(. Ale jak pojedziesz nad ocean to pospaceruj troszke po plazy i tez wyjdzie jakbys na biezni byla;-).
Natinke wlasnie spojrzalam na twoj suwaczek a tu juz 30 tc !:-) Jak to zlecialo :tak:
Spoko Beata.Ja dzis i tak sdecydowalam ze nie pojde.<Mialam isc jutro ale okazalo sie ze do czwartku moj maz ma portrety po 18 wiec nie mam z kim Maska zostawic.Dam sobie rade , mam przecie rowerek, steperek, twisterek, wioselka, ciezarki, trampolinke, i wiele innych rzeczy hih pilke, gumy do cwiczen hahah skakanki normalnie moglabym silownie otworzyc.Ale wiesz co jak sie dorobie swojego domu to jak bum cyk cyk zrobie swoja silownie.zakupie jeszcze bieznie i cos innego i po co mam na silownie chodzic hih beata bedziesz do mnie przychodzic :-D:-D:-D po co nam jakies tam karnety a i za darmo kawa sie zrobi hihi.No co do oceanu tez dupa, bo moje dziecko poszlospac, bo wczesniej sie wyszalalo w ogrodzie bo tatus domek w lidlu kupil i normalnie sielanka.A poza tym niestety dzieckozle w nocy spalo, katar ma okropny a jak go teraz kladlam to i stan podgoraczkowy mial :baffled:

melduneczek:):):):)
ola... ty wiesz .....jak cos to dawaj do nas:):):)widzialas ze u mnie drzwi otwarte hehehhe

a my dzis dobrze sie czujemy lepiej niz wczoraj:):):):) i cale szczescie:)mam nadzieje ze wszystko jakos minie i sie dotoczymy do konca:)
pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie

oj kochana dotoczysz dotoczyszi bedziesz narzekac jak inne ze juz masz dosc :-D
 
no dziewczynki, nam się tez marzy taka domowa siłka :-) chociaż nie wiem, jak to by było, bo jak się ma coś pod nosem, to się człowiekowi nie chce , hahahah. mój Rafał ma siłownię w pracy 24 na dobę i co? nie łazi:-D a sobie obiecał. zresztą nikt tam prawie nie chodzi, a chłopów od cholery przecież:-D

ale dziś pięknie było na dworku! tylko ten wiatrrrr...
 
reklama
No cześć dziewczynki;-)Sorki że nie pisałam ale weny jakoś ostatnio nie miałam:))Ale nie zapomniałam o was ani troszke:))
 
Do góry