reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

CZESC Kobietki witam sie i jaaaa.moje dziecko chore antybiotyk na gardelko i do tego chyba organizm tak zareagowal ze biegunka i wymioty przez 3 dni alee juz jest lepiej na szczescie...teraz slodko spi wiec moze ja w nocy tez sie wyspie nareszcie...
JUSTYSIA Beakta ma racje przeczytaj nasze posty masakra wiem co czujesz...
Beakta w piatek na pazurki bym wpadla ???jeszcze sie skontaktuje z toba ok ktorej jak ci pasuje wogule piatek...
pozdrawiam was goraco laseczki
 
reklama
a ja sie z mezusiem na spacerek wybralam i sie strasznie zmeczylam... i potwornie mnie bola biodra po tej przechadzce az 2 razy musialam przysiasc w drodze powrotnej..... moj juz chcial po samochod biec bo sie bal ze nie dojde ale jakos mi sie udalo heheheh wkleje wam fotke jaki ze mnie juz slonnnn

no wiec prosze!!!!! tada:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • 100_6511.jpg
    100_6511.jpg
    64 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Justyś wygladasz superancko:))Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze że jeszcze chwilka i będziesz po wszystkim i maleństwo bedziesz tulić:))No i dietowac się bedziesz a ja buuuuuuuu :( jeszcze tyyyyyyyyyyyyyyyyyyle czekania:(
 
justysia kokietujesz że hej:-D super wyglądasz! uwielbiam takie zdjęcia z brzuszkami!!! a w ogóle kobieta w ciąży rozkwita, chyba się ze mną zgodzicie:-)
 
JUSTYSIA sliczny masz brzuszek ja juz nie pamietam siebie z takim brzuszkiem tak dawno to bylo
a tak wogole o witajcie cale szczescie ze to juz poniedzialek i po komuni:happy2::happy2::happy2:
 
Justysia21, no i gdzie ten słoń, co????? Zbijałas z Megan234, jak była przed porodem i twierdziła, że jest jak wieloryb a sama do słonia się porównujesz hahahahahahahahahahahaha...

Ms.Marple, zakupiłam sobie całą pakę tych gatków - mój mąż powiedział, że woli jednak zwykłe pampki, ale ja i tak częściej Oliwkę przebieram, więc mi musi być wygodniej, nie ;-)?

Camomile, udało Wam się wszystko załatwić?

Martuana, szybko Ci zleci, co się martwisz? Masz z kim czas spędzać, więc nawet nie zauważysz jak będzie już po!

W ogóle, Ciężaróweczki Kochane, jak tak patrzę na te Wasze suwaczki to się nadziwić nie mogę - tak pędzą, a jak na swój patrzyłam to wydawało mi się, że w miejscu stoi :-p!!!

Sylwisko22, a jak tam postępy u Wikusi? Co się nic nie chwalisz?????

Beakta, Nico już raczkuje?

Aine, że zadam niedyskretne pytanie, a Wy myślicie o rodzeństwie dla Natalki :confused:? Sorki, ale ciekawość mnie zżera :sorry2:...
 
reklama

Aine, że zadam niedyskretne pytanie, a Wy myślicie o rodzeństwie dla Natalki :confused:? Sorki, ale ciekawość mnie zżera :sorry2:...


a pytaj, pytaj, ja tajemnicy z tego nie robię;) chcemy zostać przy jednym dziecku.Na razie heheh. A jak mi się odwidzi, to pewnie będę już stara baba:-D oby mi się nie odwidziało albo odwidziało w miarę wcześnie:-D
 
Do góry