reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

cześć dziewczynki, śliczny dzień:)
justysia, dawaj znać, jak się czujesz!
a my dziś trafiliśmy na super wyprzedaże w Dublinie, szok:szok:i to zaraz w sklepie niedalek0, markowe rzeczy poprzeceniane na maksa, np. torebka Pierre Cardin skórzana za 20 euro! ja tam maniaczką metek nie jestem, uważam , ze to snobizm:-p ale tu się skusiłam. No i lekki wózio małej kupiliśmy-w końcu! już nie mogłam znieść tego naszego kolosa X landera!także humorek dopisuje-jak to zwykle po zakupkach hihih.

milego weekendu:)
 
reklama
Justysia jak widze sie nieodzywala:-(Mam nadzieje ze OK.
Ja juz sie zegnam na dzis ,ide wziac prysznic,a potem musze zrbic jeszcze pazurki bo sobie trochu je zjechalam papierem sciernym:-D
Krycha juz Ci wysylam namiary na fryzjerke;-)
 
hej Babki sorki ze tak dlugo nie pisalam ale nie mialam sily
a wiec bylam w maternity.... podlaczyli mnie pod ktg.... lekarka wymerdala mi reka w pipce ze normalnie myslalam ze ja udusze do teraz jeszcze czuje jej merdanie:-D zrobili wyniki z moczu to znaczy powiedzieli ze juz wysylaja do analizy... z papierka lakmusowego juz nie byl ten mocz dobry i okazalo sie ze mam kidney infection... dostalam antybiotyki i ze wzgledu na to ze ma mnie kto w kazdej chwili przewiesc do szpitala to pani pozwolila mi jechac do domku.... jak mi powiedziala ze zostaje na obserwacji to az mi sie slabo zrobilo......
 
A juz myslalam ze cie jutro odwiedze w Maternity;-)...a powiem ci ze pewnie cie nie zostawili bo jak pisalas ma cie kto w razie W podwiezc bo z tego co sie dowiedzialam to maja tam przepelnienie :tak:...ostatnio babka z dzieckiem lezala a day room:tak:oczywiscie nie byla tylko na dzien:-)

Justysia na kiedy ty masz doladnie termin ?
 
nie chcesz wpasc beakta na hetbate????

Ja probuje Alana odzwyczaic od smoczka i kiepsko idzie bo juz 40 min spiewa i zasnac zamiaru nie ma..chyba poczekam jakies 15min jak nie zasnie to sie poddam i dam mu smoka:(
 
mAGSH NIE PODDAWAJ SIE TRZYMAMY KCIUKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja mam termin na 20 maja ten tutejszy szpitalowy... a w Pl na 18.... heheh a od gp mam na 31..... a na moich suwaczkach to sie rozne same powymyslaly heheh staja ruszaja normalnie jakies czary mary
 
ojej Justyś, dobrze jednak że pojechałaś, kto by pomyślał że nerki moga sie objawić bólem brzuszka? Leż i odpoczywaj słonko:tak:
My po parku, spacerku, mnóstwo lidzo tam dzis było iwęc czułam sie jak w niedzielę:) A później do naszego ogródka i szorowanie stołu i krzeseł bo całą zimę tak stały, już troszkę bielsze, ale jesze z raz chciałabym powtórzyć szorowanko. oby taka pogoda nam się utrzymała:happy:
 
Jednak jeszcze zajrzalam:-)Ciekawa bylam co u Justysi.
Justysia ja tez mialam infekcje nerek w ciazy:tak:
Dobra teraz to juz naprawde uciekam.Olicva byliscie w tym lesie?My chyba jutro tam pojedziemy:tak:
 
reklama
niestety juz sie poddalam i dalam smoka...jutro zaczne od nowa choc watpie abym dluzej wytrzymala:(((

Justysia ja mialam infekcje w nerkach?jakies 1,5 miesiaca temu i dostalam augumentin ale przy tym nic mnie nie bolalao i w zyciu bym nie pomyslala ze cos tam jest nie tak;-)
 
Do góry