reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
dobryyyyyy:-)
Sloneczko sie przebija czyli jest nadzieja:-D
Beatke ja wciaz rozwazam ta diete...mama za trzy tygodnie przyjezdza,potem komunia siostrzenicy:sorry:kurcze tylko kusic beda.Choc moje odbicie w lustrze mowi a raczej krzyczy:Zacznij diete:angry:!!!
Milego dnia
 
witam w niedzielny poranek, mam nadzieje ze bedzie rwonie piekie jak wczoraj.A wczorj spedzilismy caly dzien w Birr.Bylo cudownie.
 
dzień doberek miłej niedzieli
my chyba gdzieś ruszymy , będzie ładna pogoda może do celtic park,:tak:
justyś jak samopoczucie?

aine
burczało mi w brzuchu bo zjadłam kolację o 19tej i już nie chciałam podjadać przed spaniem, najwyraźniej codziennie jeszcze coś wrzucałam na ruszt o tej porze:zawstydzona/y:

beakta ruszaj z nami w grupie raźniej:tak:
może i cytrusek się zmobilizuje
 
aine[/B][/I][/U] burczało mi w brzuchu bo zjadłam kolację o 19tej i już nie chciałam podjadać przed spaniem, najwyraźniej codziennie jeszcze coś wrzucałam na ruszt o tej porze:zawstydzona/y:

hehe:-) a ja-jak mi się ssanie włącza przed snem-to jem jaką sałatkę albo plasterek chudej wędliny czy coś takiego...
Ahadziewczyny, ja mniej więcej od tygodnia jestem cichaczem na tej SB:-D przyznam, ze zdarzały mi się wpadki-najcześciej jedzonko w restauracjach:zawstydzona/y: , ale i tak 7 kilo straciłam. Od 3 dni trzymam się ściśle zasad SB(no może z wyjątkiem jednej-popijam czerwone winko, bo uwielbiam...:-) )
 
Ahadziewczyny, ja mniej więcej od tygodnia jestem cichaczem na tej SB:-D przyznam, ze zdarzały mi się wpadki-najcześciej jedzonko w restauracjach:zawstydzona/y: , ale i tak 7 kilo straciłam. Od 3 dni trzymam się ściśle zasad SB(no może z wyjątkiem jednej-popijam czerwone winko, bo uwielbiam...:-) )
7 kilo?:eek:...to moze i ja sie skusze...juz zagladalam na przepisy.Jak nie wezme sie za SB to napewno znowy odstawie slodycze,tym razem dorzuce jeszcze chipsy:tak:Przynajmniej sie postaram:-D
ej ale pogoda cosik sie nam dzis popsula...gdzie to sloneczko?!
 
Ahadziewczyny, ja mniej więcej od tygodnia jestem cichaczem na tej SB:-D przyznam, ze zdarzały mi się wpadki-najcześciej jedzonko w restauracjach:zawstydzona/y: , ale i tak 7 kilo straciłam. Od 3 dni trzymam się ściśle zasad SB(no może z wyjątkiem jednej-popijam czerwone winko, bo uwielbiam...:-) )

7kg?!!!!! brawo!!!!!! ja też tak chcę buuuu,
ale muszę powiedzieć,że samopoczucie miałam przednie bo byłam z siebie dumna, że nic nie podjadałam :sorry::laugh2::laugh2:
 
reklama
Do góry