reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Justyś odpoczywaj, leż na lewym boczku, posłuchaj bicia serduszka przez Bożenki aparacik, jak boli to weź nospę, chyba że fatycznie nie przestaje do jedź do maternity:-(
Gosiu znalazłam ten park o którym mówiłyśmy wczoraj, to to samo miejsce i camping i park w jednym: Coillte: Curragh Chase Forest Park my chyba zaraz się tam wybierzemy póki mogę wyciągnąć moje słońce z domu:tak:
 
beakta patrzyłam w mothercare są malutkie ciuszki do 2,3kg :tak:

martuana weszłam do sklepu name it i rzeczywiście kupiłam ciuszki było 50% obniżki a ciuszki superanckie kolorki fantastyczne, dzięki za podpowiedź:-)
 
beakta patrzyłam w mothercare są malutkie ciuszki do 2,3kg :tak:

O dzieki, chociaz na razie sie jeszcze wstrzymamy bo okazuje sie mala nie bardzo potrafi ssac i jest karmniona ztryzkawka i ciagle jeszcze potryzmaja ja na noworodkowym a tam tak czy siak lezy golasek w inkubatorze wiec moze jak juz ja stamtad wypuszcza to do tego czasu troszke podrosnie :tak:....ale jeszcze raz dzieki.
Ale powiem wam ze sie usmialam bo dzwoni przed chwila moj brat i mowi ze Asie podlaczyli do jakiej rury :eek::szok:, ja mowie jesu co to za rura a on mowi no taka dojarka :-D:-D:rofl2::rofl2: Matko te chlopy..,wiec jutro od rana cisnie na Limerick jej tam troche pomooc .
 
Justysia i jak sie czujesz?
Kurcze chyba sie musze wybrac do tego name it:baffled:
A ja moje drogie kolezanki pracuje caaaaaly dzien:sprzatanie,szybki obiadek,koszenie trawy a teraz jade z papierem sciernym(przygotowuje lawke do malowania)a potem grill i takie zasluzone piffffko z soczkiem:-)Ale swietna pogoda normalnie az z cyckow kapie:-D
 
reklama
Byłam dzisiaj u tej polskie fryzjerki, na deptaku i powiedziała, że za balejaż i ścięcie moich włosów wyjdzie gdzie 100 e... Cytrus, Ty wspominałaś o jakiejś fryzjerce, mogę prosić o namiary, no i czy miałaś z nią do czynienia - dobra jest???? Justysia21, jak brzusio????????
 
Do góry