reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Hellooooooooooooo:-)Pogoda cacy ja na razie i juz jade z praniem...trzeba skorzystac:tak:
Beakte widzialam w Next takie malusie jak na laleczke ubranka:-)
Olivca ja Ci powiem ze to gdy kobieta ma za duzo czasu wolnego i siedzi w domu sprawia ze ma jakies dziwne mysli,jakas podejzliwa sie staje...tez tak mam z nudow glupoty nam w glowie fermentuja:-D
Justysia good idea!
Krycha moj maz tez tak zawsze mowil ze jak sie Jula budzi i ja do niej wstaje to on tez nie spi i czuwa:baffled:straaaasznie chrapiac:-D(chyba ze to kamuflaz;-))
Milego dnia dziewuszki
ps jesetm "zaaaaa"mozemy tym razem odwiedzic Alex
 
reklama
dzień dobry i ładny

justysia znów pampy zostały u mnie:-D:-D oj oj skleroza, ale następnym razem nie zapomnę:zawstydzona/y:(jeszcze mam parę tygodni)
olivca dziękuję za foty , ładnie wyszłyśmy na zbiorówce :tak: ale ja takie rozczochrane włosy mam :eek::-D
beakta ja po porodzie jechałam do sklepów kupować mniejsze śpioszki bo Bąbel był malutki i chudziutki, i wszystko było dużo za duże- a po tygodniu już z nich wyrósł:-D

ja na spotkanko też się piszę:tak:

megan
wyłaź z krzaczorów i pogadaj z nami , bo za jakiś czas poczujesz się wyobcowana:tak::-D a jak będziesz się ukrywać to na siłę cię odwiedzimy:-D:-D:-D i to niedługo:tak::-D:-D:-D


dziewczynki nie wiecie czy gdzieś w limerick dostanę książkę o diecie south beach?
 
ależ ja zapraszam Was do mnie!!!
Ja w pl kupowałam dla Kubusia rzeczy w h&m tam byl dzial dla wczesniaczkow!jeszcze kilka ciuszkow mi zostalo jeszcze wogole nie uzywanych bo na moje dzieci byly zamale!Wiec jak bratowa chce to moge oddac!!!
a ja sie nie ukrywam tylko dochodze do siebie po odwiedzinach mamy i przeprowadzce
 
witam sie
Beatka hugisy sa mniejsze od pampersow jedynek troszeczke ale to zawsze cos
ja dopiero sie obudzilam masakra w nocy spac nie moge strasznie mnie brzuch boli i nie wiem co jest grane :no:
 
reklama
witam sie
Beatka hugisy sa mniejsze od pampersow jedynek troszeczke ale to zawsze cos
ja dopiero sie obudzilam masakra w nocy spac nie moge strasznie mnie brzuch boli i nie wiem co jest grane :no:

Justysia21, jak brzuch boli to pojedźcie do szpitala, tak na wszelki wypadek - lepiej dmuchać na zimne!!!!!!!!!!!!
 
Do góry