reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

kobitki ja wpadłam powiedzieć dobranoc
ja też kupiłam dzisiaj 2 pary spodenek i bluzeczkę dla Bąbla za 4,50 E :eek:
zgadzam się z Wami takie zakupy najbardziej cieszą:tak:
jutro wieczorem wybieram się do crescen ale ale ciuchów nie będę kupować bo przecież niedługo schudniemy, nie?:-D:-D

OCZYWIŚCIE ZAPRASZAM NA WSZYSTKIE MAMUŚKI , KTÓRE TYLKO MAJĄ OCHOTĘ MNIE ODWIEDZIĆ:tak::tak::tak:
pa pa do jutra
 
reklama
Bozenka ja z Megan na bank przyjedziemy ale w piatek... moj mezus juz poinformowany wiec nas zawiezie tylko poprosze o mapke.....
heheh co do tanich zakupkow to ja tez dzisiaj sobie 3 bluzki kupilam kazda za euro hihihi w ciazy sie nie wydaje wiecej hihihi a ta poza tym kazdy grosz ktory mi zostaje w portwelu wydaje na naszego wyczekiwanego babla jakos mi teraz szkoda kasy na zakupy dla siebie :p:p:p
 
JUSTYSIA mozesz mi task w skrocie napisac jak to wyglada tutaj z tym Avonem tzn czy sa jakies obowiazkowe comiesieczne zamowienia umowy itp.
bo ja bym sie chetnie zapisala tylko nie chce zadnych zobowiazan.
dobry wieczor i dobranoc kobietki
 
A ja jutro znowu ruszam na lowy do second handow. Na moje szczescie mam wlasnie taki zmysl do wyszukiwania fajnych rzeczy w takich miejscach. A z tych bucikow to do teraz mi sie micha jarzy/jazy(niewiem jak to napisac):) :-D:-D:-D
 
reklama
Beatka ja tez po szmateksach latam i nawet ostatnio zdobylam nowiusienka krteczke jeszcze z metkami!!
hehe biedna Justysie boli moj plaszczyk(ma taki sam jak ja)Ona dala 60 e a ja 6.50fajnie nie???swoja droga uwazam ze ubanka tam maja dusze!
tak wogole po dosc dlugiej nieobecnosci(wcesniej brakneta i przeprowadzka teraz odwiedziny mamy)witam poowie i wracam do Was!
Odwiedziny mamy byly przecudowne tylko czemu takie krótkie??tym razem plakalam juz od wczoraj!i nie wiem kiedy skoncze!
przyznam sie Wam dziewczynki ze bardzo ciezko przechodze czas nawet juz popologowy!!mam straszne zmiany nastroju, jestem bardzo placzliwa!poprostu rozklejam sie na kazdym kroku!!i nawet teraz nie spie bo martwie sie o mame choc jest w dobrych rekach(Justysi męża)
ahhhh ja ostatnio tylko narzekac potrafie,ale wcale tak nie jest!tylko jakos trudno wychodzimi ostatnio okazywanie pozytywnych emocji ale mysle ze jutrzejsze malowanie paznokci przez Justysie to zmieni!!
ide wypic herbatke a Wam milej nocki zycze
 
Do góry