reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Hejo!
Ja sie Bozenko zaboire z Olivca lub Marta(jezeli mnie wezma:-D)Tylko o ktorej?
Bo mi to dopiero pasuje tak o 14,no moze ciut wczesniej:-(A wy pewnie sie chcecie przed poludniem spotkac co?

dla mnie może być 12-14 jak wam pasuje

krycha ja proponuję wziąć Pyzkę do sklepu i po przymierzać , lepsze to niż kupowanie w ciemno:tak:
 
reklama
Olivca z tego co pamietam chyba wczoraj byla na wyjezdzie,a dzis ...moze jeszcze nie wrocila albo odsypia;-)
To jezeli wam pasuje tak ok.14 to ja sie pisze oczywiscie,zrobie salatke-gyros:tak:
 
reklama
babki
od kiedy dawałyście dzieciaczkom pić z kubka niekapka?
widziałam takie kubki z napisem, ze można od 4go miesiąca?:eek:

No bo można już od 4. miesiąca:) ten kubek niekapek to mój wielki wyrzut sumienia:zawstydzona/y: moja córeczka ma 1,5 roczku i dopiero się uczy:zawstydzona/y::zawstydzona/y: jakoś zawsze wolała z butli ciągnąć...niestety.
 
Do góry