reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

widze Madzia ze my obie nie spimy!!!!!!!!!!!! ale ja prawde mowiac juz chyba pojde bo normalnie mi sie oczy zamykaja!!! nie wiem czy oczywiscie zasne bo moje malenstwo od godziny fikolki w brzuchu robi chyba hehheheh no ale sprobuje.... no ijeszcze ptaki sie juz ze snu wybudzily bo strasznie glosno cwierkaja hihihi
 
reklama
Bry!!! A my wczoraj padliśmy wszyscy koło 20.00 :szok::szok::szok::szok:... Tylko Pyza nam jeszcze później zrobiła big pobudkę z taki płaczem, że aż strach (znowu), ale potem było już lepiej... No i od 07.00 szaleje hehehehe ;-)!!! Ależ się rozpisałyście, ranu julek!!!!!!!! Beakta, ja też trzymam kciuki za bratową :tak:!!!!!!!!! Dobrze, że jest pod fachową opieką!!!

A słońca dziś nie ma :-(, buuuuuu i głowa boli :eek:

Zmywam się na razie, do później Laseczki, paaaaa :sorry:

Aaaaa, miałam zapytać - Beakta, Sylwisko22, jak tam z apetytem u Waszych pociech, bo u nas ostatnio Pyza coś fisiuje :oo2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja juz nie spie i bynajmniej nie cierpie na bezsennosc a na 2 dzieci,ktore daja mi ostro popalic|!!
gdybym wiedziala Justysia,ze ty o tej godz nie spisz to bysmy sobie razem posiedzialy
 
Ja chętnie przyjade tylko nie wiem czy Oliwka mnie wezmie czy mam jechać swoim autkiem :) Bożenko możesz mi też przysłać na priwa adresik i jakieś namiarki oki???:) Oliwcia jak możesz to skontaktuj się ze mną cio??albo moze wpadnij do mnie cio???
 
Hejo!
Ja sie Bozenko zaboire z Olivca lub Marta(jezeli mnie wezma:-D)Tylko o ktorej?
Bo mi to dopiero pasuje tak o 14,no moze ciut wczesniej:-(A wy pewnie sie chcecie przed poludniem spotkac co?
 
reklama
Do góry