reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

grubasek ze mnie ...
Dobra, dobra. Ty chyba grubaska niewidzialas. Ty normlana, szczupla dziewczyna jestes;-)..

A co do diet to wlasnie wyczukalam kolejna...hmm....jesli to mozna nazwac dieta...dziewczyna pije........8 litrow wody dziennie :szok:...przy takiej ilosci wody to faktycznie nie ma juz miejsca na wieksze jedzenie
 
reklama
beakta, tak się złożyło, że mi moj rafal niedawno czytal artykul o lasce, ktora sie tak wodą odchudzala i umarla:-( cos jej się z gospodarką elektrolitami porobiło czy jak..nie znam się.

A ja od jutra NAPRAWDĘ przechodzę na SB i nie ma bata! pamiętam, jak kiedyś na niej schudłam, niech to będzie motywacją. Ech, żeby się udało!

Aha!! Beakta, jak tam bratowa?? a moze pisalas a ja przeoczylam?...
 
A z bratowa no niby w porzadku. Tzn cisnnienie caly czas podwyzszone i ciagle jej probuja obnizac. Wczoraj dali jej nastepne lekarstawa i pwoedzieli ze po nich juz powinno sie ustabilizowac. Zobaczymy...
 
BEAKTA oojjj szczupla teraz to naprawde przesadzilas...moze jak schudne 10 kg to bede...
doradzcie cos na ta skore obrzydliwa na brzuszku PLEASE!!!
WLASNIE IDE ZABIEG ROBIC...SMARUJE BRZUCH I UDA KREMEM NIVEA WYSZCZUPLAJACYM OWIJAM SIE FOLIA ZYWNOSCIOWAB I SIEDZE TAK GODZ ROBIE TAK 2 RAZY W TYG TROCHE LEPIEJ SIE CZUJE ALE CZY SA JAKIES REZULTATY TO NIE WIEM CHYBA TAK ALBO SOBIE WMAWIAM...
 
Ostatnia edycja:
Krycha ja mialam taki lekki cellulitis i kupilam z soraya balsam z kawa itp i chyba pomoglo z dieta i cwiczeniami nie ma sladu SERIO !!!

Oj, chciałabym coś znaleźć cellulit, ale już nie wiem... Powinnam ćwiczyć, wiem, ale leń mnie póki co przezwycięża :baffled::baffled::baffled:!!! Może jednak dam się skusić na jakiś preparat...

Święta, święta i po świętach ;-) hehehehe... Dziś na poprawę humorku, bo ciasto szybko się skończylo, zrobiłam michę sałatki owocowej, mniam i pojedliśmy z mężem :-p, a teraz idę się potulić hihihihihihi, tylko Pyza musi zasnąć :eek:...

No i do weekendu zostało już tylko 4 dni - szybko minie :tak:
 
Sylwisko no niewiem co ci doradzic. Najlepiej to chyba brzuszki cwiczyc...;-) tez sie tak kiedys folia owijalam a na folie jeszcze recznikiem. Hm...efekty moze i tam jakies byly ale zadne spektakularne i to tylko do czasu stosowania tej kuracji...tak jak i z wszystkimi kremami ;-)
 
dzień dobry babki
witam się po świętach z obżarstwem w roli głównej :-D:-D
teraz czas na dietę:tak:jeszcze tylko dojem pyszne ciasta bo cały post sobie odmawiałam i ruszam
nadal szukam chętnej osoby do towarzystwa na basen raz w tygodniu:sorry: bo samej mi się nie chce
 
reklama
Dzień dobry!!! Słoneczko niepewnie z za chmurki zagląda, może coś z tego będzie :-p... Miłego wtorku życzę i gorąco pozdrawiam ;-)

Ps. Martuana wysłałam Ci wiadomość na priva :sorry:
 
Do góry