reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

No musze powiedziec ze Jula jeszce nigdy antybiotyku nie miala(odpukac;-))
A czasem sa takie dni,kiedy sie jeszcze dobrze oczu nie otworzy a juz by sie na wszystkich krzyczalo:eek:A za spacerek musze podziekowac bo mezus w domu jest(druga zmiana bleeeeeeeeeee)Chyba jakis filmik z Jula sobie zapodamy popoludniu na poprawienie chumoru
 
reklama
cześć kobietki, a ja wstałam dziś o 9, zasnęłam o 3 nad ranem i jakoś czuję się wyspana:)

hej dietkowiczki, jak tam-zaczynamy dziś?? ja od rana już jestem na SB, na razie ok.
 
hej dietkowiczki, jak tam-zaczynamy dziś?? ja od rana już jestem na SB, na razie ok.

aine ja jeszcze nie dzisiaj bo zostało mi jeszcze pyszne ciasto od świąt:-D:-D a w post nie jadłam , muszę sie jeszcze nacieszyć ale trzymam kciuki za ciebie
ja niedługo też zacznę mam nadzieję, że w tym tygodniu:eek:

justyś dzięki za avonki, wszystko w porząsiu - bielizna też :tak:

krycha
fajna ta stronka z bajerami do komórki, dzięki własnie się bawię
bo Bąbel śpi-- własnie dzisiaj spadł z bujaczka na podłogę i uderzył sie w główkę i wystraszył mocno:baffled::baffled:
 
Właśnie wróciłyśmy ze spacerku, ale jeszcze dziś mam zamiar wyjść tylko żeby pogoda się nie popsuła :eek:!!!!!!!!! Bo coś się już chmura no :baffled:... A ja dziś niezbyt wyspana, jakiś wentylator (mamy takie pod oknami) się spsuł i hałasi tak jakby nad nami śmigłowiec jakiś wisiał i wszystko się zaczęło około 3.00 w nocy, a na dodatek Pyza obudziła się o 5.00 i ani myślała iść spać, na pogaduchy Jej się zebrało, ale nie miała z kim i, nie wiem po jakim czasie, w końcu padła... No i cały dzień z zapałkami w oczach, ech...

Justysia21, potwierdzam, wysypiaj się wysypiaj!!! Ja strasznie żałuję, że nie mogłam sobie tak pospać... Ms. Marple, czyli pierwszy upadek zaliczony ;-)... Dobrze, że na strachu sie tylko skończyło hehe!!! Aine, wytrwałości w dietowaniu się życzę :tak::tak::tak:!!! Alex2339, jak tam Twoje bóle głowy??? Zelżało coś? I nie znikaj nam już tak :angry:;-)... Cytrus, a kiedy można robić badania na tą astmę dziecięcą, orientujesz się może??? Oby to nie to!!!

Lecem, Maruda wzywaaaaaaaa....
 
Krycha,stwierdzilam ze niema sensu juz go nic wiecej pytac, jak widzialam te jego opalona gebe ze snieznobialym usmiechem:crazy:(pewnie sie gdzies grzal na Bali albo gdzie indziej....)to juz mi sie odechcialo.Najlepiej by bylo gdybym mogla poleciec do Pl i tam ja przebadac wzdluz i wszerz:zawstydzona/y:Na razie ja obserwuje...musze cos poczytac w necie o tej astmie...
Aine ja trzymam kciuki,moja diete rozpoczne chyba za tydzien jak juz oproznie lodowke z zapasow swiatecznych.
Ms.marple pierwsze koty za ploty,moja Mala cale nogi ma poobijane:-Dkolana pozdzierane...
 
ja na troche
astma faktycznie jest bardzo ciezka do zdiagnozowania i nie wydaje mi sie zeby Jula ja miala( moja srednia jest astmatykiem od 5 roku zycia :)pierwsze typowe oznaki astmy u dzieci to przede wszystkim wzmozone zachorowania na gorne drogi oddechowe.....w krotkich odstepach czasu i przewlekle....pozniej jak dzieci wieksze mozna zrobic spirometrie aby stwierdzic astme.....aaaa i oczywiscie wszyscy alergicy sa bardziej narazeni na astme.....
no ale ja doktorem nie jestem.....to tylko takie moje wiadomosci ktore posiadam....
 
odpukac zeby Julka nie mila jakiejs astmy..... ja to bym tych tutaj w ogole nie sluchala i sie nie przejmowala.... bo moim zdaniem to oni sie tutaj nie znaja za bardzo.... nawet nie potrafia powiedziec na co sie jest chorym zawsze cold and flu heheheh
Bozenka ciesze sie ze wszystko pasi...
awlasnie ja jeszcze jedno zamowionko robie z tego katalogu wiec jak cos jeszcze chcecie to pisac na priv
Olivca ja od wczoraj mam jakis taki senny dzien..... caly czas poleguje a to w lozku a to na kanapie i nic mi sie nie chce
 
reklama
No i pada :oo2:, oby przeszło do 17.00...

Wiecie, jak to jest z tą służbą zdrowia - każdy rządzi się swoimi prawami!!! Trzeba się przyzwyczaić do tego jak tu jest i w razie czego lecieć do Polski na badania :sorry:... Tak czy siak, zdrówka dla Julci, Cytrusku życzę!!!!!!!!!
 
Do góry