reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Cześć dziewczynki:)))))SKŁADAM WAM WSZYSTKIM SERDECZNE ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT:))))ALE PRZEDE WSZYSTKIM DUUUUUUUUUUŻO MIŁOŚCI I RADOŚCI:))))):tak: Agulinko ja to znam roladki zrobiłam,pieczeń,kotleciki wszelkiego rodzaju z moimi ulubionymi pieczarkami no a bez udeczek dla moich dziewczynek się nie obyło ale małżonek też gotował hah żurek no a teraz obiecany GRILLEK mniamniam ale mi się zachciało ale dosłownie mi się śnił a mój M,,,mi nie odmówi widział kto w święta grilować to tylko Jaa O ciasteczkach nie pisze smaka nie będe robiła hahha :))Ale jak już się narobiłyśmy to należy nam się odpoczynek a kto to zje????:-D
 
reklama
hej dziewczynki, witam świątecznie:)
takie krótkie pytanko mam do Was-poradźcie jakąś dobrą a tanią spacerówkę...Chodzi mi o taki lekki wózek, parasolkę.Teraz mamy X-landera X3 , powiem Wam, ze nie bardzo jesteśmy zadowoleni:wózek jest solidny, ale ciężki, typ raczej do trudnych terenów. Teraz czas na coś poręcznego i lekkiego. Liczę na Waszą pomoc i doświadczenie:)
 
Aine zadaj to pytanko tu...https://www.babyboom.pl/forum/ciaza...ik-gastone-gieo-ska-i-inne-24005/index60.html :-) tam troche maniaczek wozkowych wiec napewno cos ci doradza m.in ja i Gastone :tak:

Sylwisko ciesze sie za pazurki sie trzymaja...

Krycha u nas tez zero zabkow. Ale ostatnio czytalam ze im pozniej wyjda tym beda bardziej zmineralizowane (czy jakos tak ):):-)...jakos trzeba sie pocieszac. Moj leniuch to dopiero sie przekreca :sorry:...ale moj Ariel tez pozno wszystko robil wiec spoko.Za to pozniej ndrabial z nawiazka :-D

no i WESOLYCH SWIAT !!!
 
No ja wpadam tez na chwile, troche pozno ale same rozumiecie, rodzinka w komplecie wiec inaczej nie moznaa.Zycze wam wesolych swiat, smacznego jaja i wesolego Alleluja.
Aine potwierdzam kochana to co powiedzila beata,Wejdz na nasz watek wozkowy a dostaniesz dobra rade gratis i bedziesz zadowolona.:-D
 
No i spozniona ja:-)Witam sie dziewczynki i zycze jeszcze raz wesolego alleluja i mokrego dyngusa;-)
Uciekam bo zaraz taniec z gwiazdami:-D
A moja Jula znowu chora:-(W nocy to taki czad byl ze szok,kaszel no i zapchany nosek a wnocy jeszcze temperatura:-(Mam nadzieje ze dzisijsza noc bedzie juz lepsza no to papa
 
no i witam się i ja, ledwo oddychająca z przejedzenia:) Od jutra dietka, taka po prostu zdrowa;-)
Gosiunia tryzmam w kciuki za nockę, oby mała przespała całą.
 
A moja Jula znowu chora:-(W nocy to taki czad byl ze szok,kaszel no i zapchany nosek a wnocy jeszcze temperatura:-(Mam nadzieje ze dzisijsza noc bedzie juz lepsza no to papa

Kurczaki, szkoda mi chorujących dzieciaczków, tak się męczą bidaki... Zdrówka dla Julic życzę i przespanej, spokojnej nocki ;-)...

I Wam mamusie również, do jutra, papatki :sorry:
 
Dziewczyny, które tu po świętach zaczynają South Beach?? ja się przyłączam! po prostu przegięłam w ostatnich dniach:zawstydzona/y: Trzeba się wziąć w ryzy...
 
reklama
Aaaaa, zapomniałam zapytać - potrzebuję jakiś skuteczny preparat na cellulit, znacie może jakiś??? Widzę, że przechodzicie na dietę na poważnie... Ech, ja też chętnie pozbyłabym się kilku kilogramów (niedużo, tak ze 3), ale ditować to ja sie jeszcze nie mogę a do ćwiczeń nie mam zapału :baffled:...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry