reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Aaaaa, zapomniałam zapytać - potrzebuję jakiś skuteczny preparat na cellulit, znacie może jakiś??? Widzę, że przechodzicie na dietę na poważnie... Ech, ja też chętnie pozbyłabym się kilku kilogramów (niedużo, tak ze 3), ale ditować to ja sie jeszcze nie mogę a do ćwiczeń nie mam zapału :baffled:...

Krycha, pamiętam, jak znajoma zapytała na kosmetologii o to samo jakiegoś wykładowcy, odpowiedział:jedynym sposobem na cellulit jest...reinkarnacja!! hihi. Mam w Polsce zaprzyjaźnioną kosmetyczkę, ona też twierdzi, że wszystkie te specyfiki to chwyt reklamowy, tak naprawdę jedynie w niewielkim stopniu pomagają, poprawiając mikrocylkulację w komórkach.No i jak masz tę najgorszą fazę cellulitu, to juz bez profesjonalnych zabiegów, np. laserowych, go nie zwalczysz.No i ćwiczenia-bez intensywnych ćwiczeń ani rusz...A ja tam się moim megacellulitem nie przejmuję:-D


gastone, Beakta-zapytałam na forum wózkowym o radę, czekam:-)
 
Dzień doberek :-D!!! No i pada - chyba pogoda bardzo się przejęła, że dziś lany poniedziałek hahahahaha...

Krycha, pamiętam, jak znajoma zapytała na kosmetologii o to samo jakiegoś wykładowcy, odpowiedział:jedynym sposobem na cellulit jest...reinkarnacja!! hihi. Mam w Polsce zaprzyjaźnioną kosmetyczkę, ona też twierdzi, że wszystkie te specyfiki to chwyt reklamowy, tak naprawdę jedynie w niewielkim stopniu pomagają, poprawiając mikrocylkulację w komórkach.No i jak masz tę najgorszą fazę cellulitu, to juz bez profesjonalnych zabiegów, np. laserowych, go nie zwalczysz.No i ćwiczenia-bez intensywnych ćwiczeń ani rusz...A ja tam się moim megacellulitem nie przejmuję:-D

Oj, to nie brzmi zbyt dobrze... Nie wiem jaką mam fazę, ale wiem, że mnie drażni i denerwuje :-(...

Udanego poniedziałku, pozdrawiam, pa :sorry:
 
Dzien dobry:-)dzisiejsza noc byla lepsza,bez kataru, placzu i kaszlu:tak:I pospalismy do 10 wszyscy:szok:Trzeba dzis na jakas wycieczke wyruszyc troche sie dotlenic.Milego dnia
oj to tak ak, dotleniona Julcia to dopiero będzie spała drugą nockę:)
Ja bez dotleniania, po kawce i padam jak w śpiączkę więc nie ma co.Swiętowanie, brzuszek nakarmiony więc sjesta
 
Dziewczyny, które tu po świętach zaczynają South Beach??

Ja, ja, ja !!!! Koniecznie....jaki czlowiek glupi...obzera sie jak niewiem a w dodatku jak wiem ze zaczynam dietke po swietach to przez swieta jeszczze chce sie dopchac na maksa...uf...
....na watku wozkowym moze jakis przestoj siwteczny jest ale d\ziewczyny ci tam doradza:-)
 
reklama
oj kobietki ja ciagle jestem na takiej dietce jak pierwsza faza south beach i co i nic dalej grubasek ze mnie ...
Krycha ja mialam taki lekki cellulitis i kupilam z soraya balsam z kawa itp i chyba pomoglo z dieta i cwiczeniami nie ma sladu SERIO !!!ale jeszcze co z ta skora na brzuchu WISIII normalnie masakra jakas.
MOJE DZIECKO MA 6 ZABKA!!!
ale tez noc nie przespana babelek chory k....:wściekła/y:strasznie sie meczy biedactwo...
no nic pozdrawism was ja juz jutro do pracy wiec ide poleniuchowac troche...
 
Do góry