reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ja jestem na troszke pokazac sie ze zyje hehehe
ja dzis upieklam 3 pieczenie , 2 blachy sernika i 3 blachy szarlotki.....do tego nogi z kurczaka i kaczka......uffff....i jeszcze salatke z piersi kurczaka.....wczoraj galaretka drobiowa i bigosik.....mam nadzieje ze im wystarczy heheheh


Aga, a nie mogłaś tego napisać 2 dni wcześniej?:-D pokazałabym Rafałowi, nie wahałby się tak co do przyjazdu do Was, wierz mi!:-D

smacznego i wesołych świąt kobitki:)
 
reklama
aine no wiesz......jemu jedzenie wazniejsze od nas????????????hehehhehe...zartuje.....
no nic...szkoda ze wyszlo tak jak wyszlo ale kochana obiecuje ze po 24 bedziesz sie cieszyc jak bedziemy od Was odjezdzac hahahhah.....
ja juz tez sie poloze.....badz co badz w koncu moge byc zmeczona:):):)
dobranoc i milego swietowania jutro wszystkim zycze:)
 
czesc kobietki...WESOLYCH SWIAT wam zycze troche sie spoznilam SORRY.
mam pytanko czy macie jakies leki na katarek i na lekki mokry kaszel bo mala mi cos zbiera...
ale mamy zabkow ufff jeszcze troche i po wszystkim ...
BEAKTA pazurki super dobrze sie trzymaja.dziekuje aaa i milo bylo cie poznac:tak:
pozdrawiam was
 
i ja WaM ZYCZE WESSOLYCH SWIATKOW!przepraszam za nieodzywanie sie zarowno forumowe jak i smsowe ale mam taki zapiernicz ze glowa mala!!opowiem po swietach!a teraz na jajeczko!
 
mam pytanko czy macie jakies leki na katarek i na lekki mokry kaszel bo mala mi cos zbiera...
ale mamy zabkow ufff jeszcze troche i po wszystkim ...

Gratuluję Wam tych ząbków, u nas nadal tylko gołe dziąsełka ;-)!!! A co Cię interesuje z leków? Ja mam kropelki do noska NASOSAL, my już nie używamy, bo Pyzie w końcu przeszło!!! A jak miała ten katarek to dawaliśmy Jej jeszcze trochę Panadolu dlam dziecióff no i jak już nie leciało tak z noska a kozuchy przeszkadzały to woda morska szła w ruch no i oczywiście inhalacja Olbas'em - ale kropelki mogę Ci odstąpić jak trzeba!!! A czy Twoja Wikusia już raczkuje????

Mamusie kochane jeszcze raz życze wesołych, słonecznych i udanych świąt i DZIEŃ DOBRY :sorry:!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wielkanoc018.jpg

 
reklama
KRYCHA dziekuje za kropelki tez posiadam i podaje bardziej mnie ten kaszel martwi...
a zabki to masakra jakas normalne... Wikusia jeszcze nie raczkuje ale juz sie do tego zabiera
dostala chodzik (a ja tak nie chcialam)ale jak juz mamy to wykorzystujemy i calkiem dobrze jej idzie wkladam ja codzien po 20 min i lata po domu...suuuupppeeerrr widok
pozdrawiam was mamusie i milego swietowania zycze
 
Ostatnia edycja:
Do góry