reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Beakta, no jesz , aż się najesz:-) przynajmniej ja tak robiłam, tak też zaleca książka. Błędem jest jedzenie małych porcji i rzadko, bo tylko się spowalnia metabolizm i się nie chudnie. Ja jadłam przynajmniej 5 posiłków dziennie, dbałam o to, żeby jeść te przekąski typu serek czy orzeszki-wtedy nie czułam tego cholernego ssania w zołądku, jak przy innych dietach. śniadanie to była zazwyczaj jajecznica z 2 jajej z cebulką lub szczypiorkiem na oliwie, do tego sok pomidorowy. Na obiad jakas pierś duszona , pieczarki, surówka, np . grecka z fetą. Dużo ryb, owoce morza<jeśli lubisz>. Gotowalam też bigos:-) tylko zamiast tłustego mięsa dawalam chude i do tego oliwa-mniam. W dwa tygodnie zrzucilam 8 kg, ale błędem było to, ze potem się tak podjarałam tym faktem, że zaczęłam jeść chleb-zamiast przejść płynnie , stopniowo do II fazy.
 
Beakta, no jesz , aż się najesz:-) przynajmniej ja tak robiłam, tak też zaleca książka. Błędem jest jedzenie małych porcji i rzadko, bo tylko się spowalnia metabolizm i się nie chudnie. Ja jadłam przynajmniej 5 posiłków dziennie, dbałam o to, żeby jeść te przekąski typu serek czy orzeszki-wtedy nie czułam tego cholernego ssania w zołądku, jak przy innych dietach. śniadanie to była zazwyczaj jajecznica z 2 jajej z cebulką lub szczypiorkiem na oliwie, do tego sok pomidorowy. Na obiad jakas pierś duszona , pieczarki, surówka, np . grecka z fetą. Dużo ryb, owoce morza<jeśli lubisz>. Gotowalam też bigos:-) tylko zamiast tłustego mięsa dawalam chude i do tego oliwa-mniam. W dwa tygodnie zrzucilam 8 kg, ale błędem było to, ze potem się tak podjarałam tym faktem, że zaczęłam jeść chleb-zamiast przejść płynnie , stopniowo do II fazy.

To zaczynam !!!;-)
 
HAHAHA BEAKTA ja tez przerwalam Norweska boje sie jo-jo
sprubuje calkiem inaczej sie odzywiac cwiczyc a jak nie pomoze to na SOUTH BEACH przechodze:-D
kurcze my to mamy...
ja chce schudnac max 8 kg ale ta opona na brzuchu to chyba tylko pod skalpel sie nadaje:zawstydzona/y:
pozdrawiam was i dobrej nocki zycze
 
beakta aine jak już pisałam ja tyję od samego słowa dieta,:szok: ale podjarałam się tą waszą dietą :tak:muszę sprawę przemyśleć i znaleźć jakieś przepisy i kto wie.....
bo już mam dosyć tych 20 kg ekstra do noszenia:wściekła/y:
 
reklama
Ms. marple znalazlam super przepisy na potrawy przy diecie south beach, ktore naprawde sa szybkie i tanie. tylko ze to z inneg forum:baffled:...podam ci namiary we wtorek u Gastone ;-)
 
Do góry