reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dziewczyny ja już na tylu dietach byłam w swoim życiu, żeuważam się za eksperta hihih. A tak poważnie to jedyna, po której nie miałam jo-jo, to tzw. dieta Plaż Południa<south beach>. Jej autorem jest amerykański kardiolog , Artur Agatston. Oparta jest na tzw. dobrych węglowodanach, tych o niskim indeksie glikemicznym. Dzieli się na 3 fazy. Ogólnie jest smaczna i mało skomplikowana, chudnie się błyskawicznie. A najważniejsze jest to, że nie liczycie kalorii i jecie do syta. W pierwszych dniach może doskwierać głód węglowodanowy, tzn. brakuje chleba, ziemniorów itp., ale potem jest ok. Poprawiają się ogólne wyniki krwi, moczu...Najszybciej na tej dietce schodzi ta okropna oponka wokół brzucha, czyli pozbywacie się tej otyłości typu jabłko-najgroźniejszej dla zdrowia. Szczerze polecam, na wiosnę jak znalazł, bo jest dużo świeżych warzyw:) Chętne niech sobie wpiszą w neta i lukną:)
 
reklama
Beakta a ile ty chcesz zrzucic jesli to nie tajemnica???
No z kilkanascie by sie przydalo...;-) Wiec ludze sie ze po takiej kopenhaskiej choc troche mi sie zeladeczek przyzwyczai do mniejszych ilosci jedzenia i moze jakos powoli dam rade jesc w miare normalnie tylko wmniejszych ilosciach i przede wszystkim nie jest po 18:00 !!! co dla mnie bylo zawsze problemem.


Aine tez na nia patrzylam ale nie robilam nigdy. A stosowal ktos z was diete straznikow wagi? Tez ciekawa...
 
Ostatnia edycja:
noo, weight watchers jest też bardzo oki! ale chyba bardziej skomplikowana (tam do produktow są przypisane jakies punkty czy cóś...). No ale słyszałam dużo dobrego o niej.
 
Fajnie Beakta:) tylko muszę zaznaczyć, że w książce autor pisze, ze można pić kawę<bez cukru oczywiście>, a w necie podają, ze nie. ja piłam:-) bez niej bym chyba umarła hihi. aaa, i jest mała modyfikacja-w 1. fazie można jeść pomidorów do woli<początkowe założenia były takie, ze tylka kilka koktailowych dziennie>. powodzenia!
 
Czytalam ostatnio wlasnie o tych dietach i chyba jeszcze raz przeczytam o tej south beach.Jak mozna pic kawe i jesc do woli to cos dla mnie:-DTylko kurcze boje sie tego efektu jojo
 
reklama
Do góry