reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Natinke spotkamy sie jutro:-)
Ms.marple fajnie ze juz wrocilas,zdaj relacje jak tam na ziemi ojczystej:-D
Gastone testy ma Olivca a jej teraz nie ma,tzn.ja tez je mam ale Ola mi nie wyslala wszystkiego:zawstydzona/y:Takze chyba lepiej jak ona Ci wysle:tak:
Czy ktoras z was zmienila sobie prad z esb na boardgais?

Dzieki cytrusku, jak olivia przyjedzie poprosze ja o maila.:tak:
 
czesc babki ale pieknie slooonnnkkkooo a ja w pracy...no ale coz.ja tez poprosze testy na prawko .wczoraj sie zapisalam ...tylko czy zdam ojjj ciezko to widze
pozdrawiam was wszystkie
 
a my cały dzien na dworze, piękna pogoda :tak:
jeszcze się nie rozpakowałam wolałam skorzystać ze słoneczka
Bąbel zniósł podróż bardzo dzielnie, na chrzcie też był grzeczny, tylko dziadkowie i ciotki go trochę popsuły, nauczył się strasznie krzyczeć:baffled:
no cóż musimy naprawić:dry:
teraz już mogę podjąć stare zobowiązania :tak:możemy się już umówić na wyjazd:tak:
 
Cześć dziewczyny
Mam pytanko, lecę za 3 tyg do Polski, małego karmię Aptamilem czy znacie jego polski odpowiednik?? czy to może Bebilon? czy Humana?? wydaje mi się ze to pierwsze maże któraś z Was wie ;D
 
Mi tam pasuje każdy dzień, oprócz soboty i niedzieli ;-)!!! Teraz tylko Gastone, Beakta i Ty musiscie się określić hehehehe...

mnie raczej tez oprocz niedzieli i soboty oczywiscie ;-)
No i przyszlej srody bo mm cos do zalawienia.Byle by przed 9 kwietnia bo rodzinkia przyjezdza ;-)
 
reklama
Do góry