reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Cześć dziewczyny
Mam pytanko, lecę za 3 tyg do Polski, małego karmię Aptamilem czy znacie jego polski odpowiednik?? czy to może Bebilon? czy Humana?? wydaje mi się ze to pierwsze maże któraś z Was wie ;D

Masz rację, polski odpowiednik to Bebilon!!!

mnie raczej tez oprocz niedzieli i soboty oczywiscie ;-)
No i przyszlej srody bo mm cos do zalawienia.Byle by przed 9 kwietnia bo rodzinkia przyjezdza ;-)

No to jeszcze czekamy na Ciebie Ms.Marple, jak Tobie pasuje ;-)...


Kurczaki, jakiś dół mnie łapie:confused::confused::confused::confused::confused::confused: dziwne... Dobrze, że Oliwka w końcu zasnęła, może zniszczę go w zarodku gorącą herbatką z soczkiem :sorry2:!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No dobra ja daje pierwsza propozycje.Hmmm wtorek? Prosze sie okreslic kochane!
No dobra spadam ci ja bo zmeczona jestem.Papatki do jutra i czekm na okreslenie sie.paaa
 
Ostatnia edycja:
:eek:o jeny nie umialam internetu zalapac.Juz myslalam ze nici z tego i dziejszy wieczor spedze przed tv...normalnie az mi sie jakos zle zrobilo:baffled:
Ale widze ze tu ruchu niema:shocked2:
 
Ja w sprawie Aptamilu. Czy jestescie pewne ze ma identyczny sklad co bebilon? Tez karmie aptamilem i troche sie obawialam jak bylam w PL zeby przypadkiem nie bylo problemow brzuszkowych. Tym bardziej ze podzialy tych mlek sa troche inne tu i w pl.

A tak na marginesie to chyba jednak przegielam z dlugoscia pazurow....normalnie pisze jak kaleka...
 
Ostatnia edycja:
Hello.Wotam sie w nieciekawy poranek.
Irish weather is back!:crazy:
Beatko ja to niestety sie nie orientuje w mleczkach.
Ale jestem wsciekla na pogode....rozbestwilam sie przez te kilka dni,a tu szra rzeczywistsc powrocila:-(Milego poranka i dzionka ide karmic lobuziare i kawusie jakas machnac.
 
reklama
Cześć Laseczki :laugh2:!!!!!!

Beakta, nie mam zielonego pojęcia... Że się tak brzydko wyrażę - nie miałam jak sparwdzić na Pyzce, bo nie chciała... Ale pewnie można porównać skład wchodząc na stronę producenta ;-)
Megan234, daj znać o której będziecie :sorry2:!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry