reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Ja w sprawie Aptamilu. Czy jestescie pewne ze ma identyczny sklad co bebilon? Tez karmie aptamilem i troche sie obawialam jak bylam w PL zeby przypadkiem nie bylo problemow brzuszkowych. Tym bardziej ze podzialy tych mlek sa troche inne tu i w pl.

A tak na marginesie to chyba jednak przegielam z dlugoscia pazurow....normalnie pisze jak kaleka...

Ja uzywalam w Pl bebilonu i nie bylo zadnych problemow brzuszkowych.Skld mleka jest identyczny z tym ze aptamil ma wieksza dawke niektorych witamin.Jest poprostu bogatszy.
Beata dziewczyny sie okreslily teraz czas na ciebie!!!
 
reklama
Gastone takie moje skromne pytanko:sorry2:czy my tez mozemy sie u Ciebie zjawic we wtorek?Pogdalabym z Marta i Ola i moze bysmy Cie tez odwiedzily.Jezeli nie bedzie to lekka przesada.;-)
 
dzień dobry
dzisiaj pospaliśmy z Bąblem do dziewiątej :-D

Ja w sprawie Aptamilu. Czy jestescie pewne ze ma identyczny sklad co bebilon? Tez karmie aptamilem i troche sie obawialam jak bylam w PL zeby przypadkiem nie bylo problemow brzuszkowych. Tym bardziej ze podzialy tych mlek sa troche inne tu i w pl.
nie wiem jak to jest ze składem , ja wzięłam kilka kartoników na podróż i dużą puchę bo nie chciałam na kilka dni ryzykować zmian:sorry2:

a dzidziusia pazurkami nie drapiesz?:confused:;-)
 
W końcu mam chwilkę żeby więcej nastukać!!! Oj, nie wyspałam się ja dzisiaj nic a nic... Pyza budziła mi się na jedzonko co 1,5 godziny :angry:... Nie mam zielonego pojęcia co jej się stało!!! Wiem za to, że dziś mam problemy z kumaniem i trzeba do mnie DUŻYMY LITERAMI!!!! Tak czy siak czekam na szczegóły co do wtorku (bo napisane będzie, więc nie zapomnę :sorry2:) no i Justysia21 co z imprezką u Ciebie?????

No i po moim dłuższym klepaniu, muszę marudę uśpić... Ech... Do później, miłego, słonecznego dnia :-)
 
Ja wiedziałam że nie mogę tak sobie was zostawić i targam laptopa ze sobą no i proszę nie możecie zaprzeczac , tylko jeden dzień i jakie ja mam zaległości? A po tygodniu to nie wygrzebałabym się tyle piszecie. Ni to jak narkotykJ Więc melduję się Drogie z Belfastu a dokładnie z Cookstown. Dziś pogoda irlandzka

ja w sobote wylatuje do polski,wiec nie bedzie juz raczej ku temu okazji.buziaki dla wszystkich!!
Już w sobotę? O nie!! A ja chciałam jeszcze z Toba pogadać przed wyjazdem...

.Ktoras z was mowila ze ma testy na prawko po polsku i moze przeslac na maila.Przyznac sie ktora????
A wystarczy poczytac kilka postów do tyłu, no jasne że ja. Podaj mi maila Gastone na priva to Ci wyślę bo wzięłam laptopika ze sobąJ

testy ma Olivca a jej teraz nie ma,tzn.ja tez je mam ale Ola mi nie wyslala wszystkiego Takze chyba lepiej jak ona Ci wysle
hmmm wysłałam dwa maile bo miałam z dwóch różnych źródeł, dobrze że napisałas bo myślałam że dotarły obydwa, jeden jest duży bo ma z 45mb to może linka wam podam do ściągnięciaJ

Cześć mamuski mam prozbe. Jestem z limerick i chciałabym kupic gondole do wozka maxi cosi lub quinny, jesli widziałyście gdzieś ogłoszenie bardzo proszę o informacjie
Cześć beny kuleczka witam cię na naszym forum, ja z takimi zakupami to jeszcze cienko więc mogę Ci tylko polecić dział ogłoszenia lub pochodź po polskich sklepach lub nawet w tesco tam wieszają babki ogłoszenia.

czesc babki ale pieknie slooonnnkkkooo a ja w pracy...no ale coz.ja tez poprosze testy na prawko .wczoraj sie zapisalam ...tylko czy zdam ojjj ciezko to widze pozdrawiam was wszystkie
Sylwia wydaje mi się że do Ciebie maila mam więc wyślęJ

No dobra ja daje pierwsza propozycje.Hmmm wtorek? Prosze sie okreslic kochane!
No dobra spadam ci ja bo zmeczona jestem.Papatki do jutra i czekm na okreslenie sie.paaa

Ja na to jak na latoJ

Gastone takie moje skromne pytanko czy my tez mozemy sie u Ciebie zjawic we wtorek?Pogdalabym z Marta i Ola i moze bysmy Cie tez odwiedzily.Jezeli nie bedzie to lekka przesada.
Cytrus mi się wydaje że nie musimy się pytać bo mi się ta kawka po nocach śni a ciężarnej się nie odmawia no nie? Hihihi jedziemy jedziemy

 
reklama
Ja sie pisze na wtorek:-D:-D:-D...ms.marple jakos taram sie nie drapac malego ,zreszta takimi paznokciami to w sumie ciezko bo one sa grubsze niz naturalne, zreszta paznokcie nosze od jakichs 10 lat wiec w miare nauczylam sie nimi operowac, tylko ze teraz mialam przerwe ladne pare miesiecy i musze sie przyzwyczaic...wzruce wam fotki moich pazurow(bo inaczej tego nie mozna juz nazwac:szok::-)) to same zobaczycie. Z gory mowie ze nie bedzie wam sie podobal ksztalt ale takie sa teraz najmodniejsze.....w PL;-)
 

Załączniki

  • P3182374.JPG
    P3182374.JPG
    44 KB · Wyświetleń: 29
  • P3182377.JPG
    P3182377.JPG
    39 KB · Wyświetleń: 23
Do góry