reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzień dobry kobitki
wreszcie wróciliśmy, pożegnał nas śnieg z deszczem i zimno brrr
lądujemy w Shannon a ty cudna pogoda ehh


Witamy, witamy, witamy :rofl2::rofl2::rofl2:!!!!!! Jak już się rozpakujesz i będziesz miała czas to się w końcu zgadujemy ;-)!!!!!!!! A jak sieudała imprezka? Musisz nam koniecznie zdać relaje :tak:!!!!!
 
reklama
Witam się:))Przepiękna pogoda :))Aż żyć się chce :tak: Nooo i po weekendzie szkoda:(dzisiaj musiałam wyprawić Marka i dziewczynki do szkoły i zostałam sama ale nic biore się za obiadek i sprzątanie żeby mieć potem więcej czasu dla siebie i Gosiaczek przychodzi na kawke;-)a może jeszcze któraś się skusi??? A wczoraj w Dublinie było suuuuper!!!!!Dziewczynki miały frajde ale maluch to do domu nie chciał wracać:))A ja zmęczona już byłam strasznie dobrze że znajomych tam mamy:))))Pozdrawiam
 
Witam się:))Przepiękna pogoda :))Aż żyć się chce :tak: Nooo i po weekendzie szkoda:(dzisiaj musiałam wyprawić Marka i dziewczynki do szkoły i zostałam sama ale nic biore się za obiadek i sprzątanie żeby mieć potem więcej czasu dla siebie i Gosiaczek przychodzi na kawke;-)a może jeszcze któraś się skusi??? A wczoraj w Dublinie było suuuuper!!!!!Dziewczynki miały frajde ale maluch to do domu nie chciał wracać:))A ja zmęczona już byłam strasznie dobrze że znajomych tam mamy:))))Pozdrawiam

a gdzie ty mieszkasz?ja bym sie skusila na ta kawke...ale moge dopiero po 13;-)
jesli nie bede wam z gosia przeszkadzac to ja dzisiaj cheetnie sie z z wami spotkam!.:-)
 
Natinke rozmawiałam z Gosią ona będzie przed sparem na tej drodze piętnaście po trzeciej jak byś mogła też tam być o tej godzinie nie musiałabyś błądzić:))No chyba że wiesz gdzie ona mieszka:-)albo sama trafisz do mnie;-)Zapraszam:)
 
kurcze nie moge sie z wami spotkac!!kolezanka poprosila mnie o opieke nad dzieckiem,na 14 ma spotkanie w sprawie zasilku...ato na pewno dluuuugo potrwa!nie moglam jej odmowic,przepraszam ,ze zawracalam glowe.ale jesli jutro macie czas to ja zjawilabym sie na 100% heheh...sorki jeszcze raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
kurcze nie moge sie z wami spotkac!!kolezanka poprosila mnie o opieke nad dzieckiem,na 14 ma spotkanie w sprawie zasilku...ato na pewno dluuuugo potrwa!nie moglam jej odmowic,przepraszam ,ze zawracalam glowe.ale jesli jutro macie czas to ja zjawilabym sie na 100% heheh...sorki jeszcze raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OK nie ma sprawy jutro też możesz wpaść:))Ale tak po pietnastej bo do południa będe w mieście:)Zapraszam:)
 
A my caly czas na dworze,od rana.Ale juz mnieoczyiscie dopadlbol glowy i jestem w srodku.Zreszta widze ze moje dziecko juz zmeczone wiec ja tez odpoczne.Wpadlam tu z pytankiem.Ktoras z was mowila ze ma testy na prawko po polsku i moze przeslac na maila.Przyznac sie ktora????
 
Natinke spotkamy sie jutro:-)
Ms.marple fajnie ze juz wrocilas,zdaj relacje jak tam na ziemi ojczystej:-D
Gastone testy ma Olivca a jej teraz nie ma,tzn.ja tez je mam ale Ola mi nie wyslala wszystkiego:zawstydzona/y:Takze chyba lepiej jak ona Ci wysle:tak:
Czy ktoras z was zmienila sobie prad z esb na boardgais?
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-)Cześć mamuski mam prozbe. Jestem z limerick i chciałabym kupic gondole do wozka maxi cosi lub quinny, jesli widziałyście gdzieś ogłoszenie bardzo proszę o informacjie
 
Do góry