reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

mi się też marzył grillik ale moj wyciągnął mni do centrum i potem niby na chwileczkę do znajomych a spędziliśmy tam popołudnie. I po powrocie trzeba było zacząć coś gotować a tu sąsiad wpada z befsztykami z grilla och pychotka. Wygląda na to że mam nowego dobrego kolegę:-D
 
reklama
No witam sie z mamusiami po dlugim weekend powrot na forum a u nas tez byl dzisiaj griil :-D:-D
niesamowite jak taka pogoda wplywa na czlowieka i na dzieci moje to odlecialy jak aniolki razem z tatusiem:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Ja wlasnie skonczylam robic sobie pazury. Zrobilam sobie taaaaakie dlugie ze teraz pisac mi ciezko :-D:-D:-D...dawno juz takich nie mialam...ale coz...wiosna,wiosna. Jutro jescze solaruim musze zaliczyc. To spadam. Dobranoc
 
Dzień dobry mamusie:) Czyżby znowu ładna pogoda?:-) No ja chyba pierwszy raz jestem pierwsza na forum:happy::rofl2: ale to przez to że do Dublina jedziemy a ja późńiej za Belfast więc nie wiem czy nie będę się musiała pożegnać do sobotki-bo jeśli tam będzie ciężko z internetem....:confused:a nie chcę targac ze sobą mojego laptopika. Także miejcie sie dobrze i dbajcie o Limerick przez te trzy dni:blink::-D;-)
 
Witam sie druga.Eh to slonce tak pozytywnie wplywa na czlowiekaze zyc sie chce!Ja dzis w planach mam mega pranie bjak sonce siweci trzeba korzystac, jakis spacer, a moze ogrod jescze nie wiem.W kazdym razie 8 jest a ja mam juzmnostwo energii.Tylko zeby glowa mnie nie bolala!!Do pozniej mnamuski.Milego dnia korzystajcie ze slonka!!!
Ps. Megan co po urodzeniu dziecka nam ucichla.Szumu nie ma, adrenalizny tez.
Megan co z tobaa????Chyba zla passa juz przeszla wiec nawijaj a nie tylko dzien dobry???
 
dzień doberek w ten piękny po Patrykowy dzionek!!
Gastone ależ ja się udzielam,tylko wiosna zagościła i w domku się nie siedzi!ja już o 7 Księciowi i sobie po pieczywko i kiełbaski do sklepu pędziłam!!a co do udzielania się to małą mamy z kolkami i niestety coraz częściej na rękach!!wieczorkiem może skrobne więcej bo teraz szykuję się do justynki!!
 
Czessc dziewczynki:-)I znowu piekny dzien,az sie boje ze czar prysnie i znowu zaciagnie na dwa tygodnie chmurami ,deszczem i wiatrem:dry:Tfu tfu odpedzam czarrne mysli:tak:A my dzis w planach,oddelegowac tatusia do pracy na druga zmiane a potem odwiedzic Martusie,moze jakis spacerek albo po prostu ogrod:-)
Olu milej podrozy i uwazaj na siebie i dzidzie.Wracaj do nas szybciutko milego pobytu!
 
witam dziewczynki :) dawno nie pisalam,wiem..jakos nie mialam nastroju ;( ale teraz juz jest oki !!wczoraj wrocilismy z dluuuugiego weekendu,bylismy na takiej wysepce achill!!!bylo cudnie :) odrazu czlowiekowi lepiej!!!i do tego ta piekna pogoda!!!poprostu chce sie zyc!!oby ten dobry humor dluugo mnie nie opuszczal,bo ost mialam naprawde big dola..
CYTRUS moze moglabym Cie z Dominikiem dzisiaj odwiedzic???albo ty mnie??bo ja w sobote wylatuje do polski,wiec nie bedzie juz raczej ku temu okazji.buziaki dla wszystkich!!
 
Dzień doberek!!!!!!!!! Ależ piękne słoneczko :rofl2:... Szkoda tylko, że główka boli :dry:...

Olivca, udanego i bezpiecznego wyjazdy Wam życzę :tak:!!!!!!! Natinke18, a Ty się Kobieto już tak nie dołuj - wiosna idzie, koniec z depresjami ;-)...

Ale mi smaka narobiłyście tym grillowaniem :errr:, ech...

Udanej i słonecznej środy życzę, do klikania, papatki :sorry2:
 
reklama
Do góry