reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Krycha trzymam kciuki za kupke Oliwii:-)
Nie jest tak zimno,bylam w sklepie i na spacerku z krolewna i w jedna strone bylo pochmurno i chlodno a pozniej wyszlo sloneczko i bylo baaaaaardzo cieplo i przyjemnie:tak:
 
reklama
DOBRY WIECZOR BABECZKI
Megan i jak wrazenie ???troche dziwnie ale bardzo fajny ten koles i naprawde bardzo dobrze robi tatuaze oczywiscie:tak:pochwal sie co chcesz zrobic i gdzie???
Krycha wiem co czujesz z ta kupka wiesz co ja przechodzilam tylko do tego moje dziecko cierpialo strasznie...a moze sprobuj czopkow glicerynowych za pare groszy w aptece...a ja tez mam problem z kupka tylko z nadmiarem.Wikusia zawsze robila raz dziennie a teraz 3-4 razy i tez sie martwie troche...POZDRAWIAM WAS
 
Spoko:-) ale chyba jednak nie rusze dzis na miasto bo dostalam pierwsza @ po porodzie i mnie zalewa :angry:, ale bede jutro to zajde i zostawie.:tak:
Nie ma sprawy, spokojnie nie spieszy sie, mam jescze pol butelki tamtego.
hejo laski:)
ja nigdy się na tatuaż nie zdecyduję, ale przyznam, że jak widzę go u kogoś, to mi się podoba, jeśli jest oczywiście dobrze zrobiony i pasuje do osoby:)
w Fair City dziś mamy słoneczny dzień, choć zimno-no ale niebo i powietrze jest tak przejrzyste, że widać z okna statki na morzu!
a w Limerick śnieg już stopniał?:)
krycha, jak kupka Oliwki???
Ja na tatuaz tez sie nie zdecyduje, ale lubue ogladac Miami Ink, normalnie cudotworcy artysci!Kto wie jak bym trafia w ich rece czy bym sie nie zdecydowala..
Ania nie ma tego zlego co by na dobre ie wyszlo.Przeprowadzils sie do F.C. i masz widoki za oknem!

DOBRY WIECZOR BABECZKI
Megan i jak wrazenie ???troche dziwnie ale bardzo fajny ten koles i naprawde bardzo dobrze robi tatuaze oczywiscie:tak:pochwal sie co chcesz zrobic i gdzie???
Krycha wiem co czujesz z ta kupka wiesz co ja przechodzilam tylko do tego moje dziecko cierpialo strasznie...a moze sprobuj czopkow glicerynowych za pare groszy w aptece...a ja tez mam problem z kupka tylko z nadmiarem.Wikusia zawsze robila raz dziennie a teraz 3-4 razy i tez sie martwie troche...POZDRAWIAM WAS

Sylwus nie martw sie.Jesli kupanie jest wodnista ani rzadka to nie masz podtaw do niepokoju, wrecz przeciwnie! Moje dziecko potrafilo i 5 zrobic dziennie.Na szczescie od jakiegos czasu robi 2-3 bo juz nie nadazalam :baffled:

A tak wogole to wstalam dopiero z drzemki poobiedniej z moim synciem, boli mnie glowa i wcale mi nie przeszlo.:baffled:
 
DOBRY WIECZOR BABECZKI
Megan i jak wrazenie ???troche dziwnie ale bardzo fajny ten koles i naprawde bardzo dobrze robi tatuaze oczywiscie:tak:pochwal sie co chcesz zrobic i gdzie???
Krycha wiem co czujesz z ta kupka wiesz co ja przechodzilam tylko do tego moje dziecko cierpialo strasznie...a moze sprobuj czopkow glicerynowych za pare groszy w aptece...a ja tez mam problem z kupka tylko z nadmiarem.Wikusia zawsze robila raz dziennie a teraz 3-4 razy i tez sie martwie troche...POZDRAWIAM WAS

Nazwę czopków poproszę :sorry2:...
 
KRYCHA to nazywalo sie poprostu glyceryn supossitory nie mialo tam jakies nazwy wlasnej...koszt to ok 3 euro.aaa i nie daj sie namowic na "nowoczesne czopki" tzn gliceryna w plynnej postaci w takich tubkach bo sa drogie ok 13 euro za 3 dawki a u mnie nie zdaly egzaminu.
GASTONE nie robi bardzo zadkiej kupki ale zawsze jedna a teraz od tyg 3-4 mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje.
pozdrawiam
 
KRYCHA to nazywalo sie poprostu glyceryn supossitory nie mialo tam jakies nazwy wlasnej...koszt to ok 3 euro.aaa i nie daj sie namowic na "nowoczesne czopki" tzn gliceryna w plynnej postaci w takich tubkach bo sa drogie ok 13 euro za 3 dawki a u mnie nie zdaly egzaminu.
GASTONE nie robi bardzo zadkiej kupki ale zawsze jedna a teraz od tyg 3-4 mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje.
pozdrawiam

Dzięki za info, jednak alarm odwołany - w końcu zrobiła :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:!!!!!!!!!!!! Ale, Megan234, zaopatrze się w gruszkę ;-) na zaś !!!!!

Słodkich snów, buziaczki :sorry2:
 
I pewnie jaka radosc z tego byla ,co ?:-D

I to jeszcze jaka ;-)!!! Ale wcisnęłam w Pyzę dziś cały słoik jabłuszek ze śliwką suszoną, bo soku to nie wiele wypiła... A teraz w końcu zasnęła, więc mykam na jakąś kolacyjkę :-p!!! Jeszcze raz ogromne dzięki za rady - przydadzą się na przyszłość!!!! Buziaki :-)
 
no to wszystko się dobrze skończyło- i mamy kolejny toaścik przy poniedziałkowym świętowaniu hura!!!
A ja na dzisiaj się żegnam dziewczynki, mam w planach taką pachnącą dłuuuuuugą kąpiel-może sie w końcu wygrzeję hihi
 
reklama
Ola to grzej sie tylko nie pezsadz z temperatura wody!
Krycha super ze wkoncu poszlo:tak:
A tak wogole dziewczynki czy orientujecie sie moze co tu maja na bolace ucho?Moj meus od dziecka co jakis czas ma problemy z uchem ale do lekarza za nic w swiecie nie pojdzie:no:,ile ja sie nagadalam a do niego nic nie dociera:wściekła/y:
 
Do góry