reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Ty, ja tak zakrecona z tej PL wtedy wrocilam ze zapomnialam o nim. Oczywiscie ze mam. Bede dzisiaj w miescie to moze Jarkowi w pracy zostawie?

Jak bedzie w studiu, to by byla fajnie.A ja sie z toba rozlicze jak mnie odwiedzisz albo jak bede u Elki tak jak obiecalam za tamto wapienko i to :-)
 
hejo laski:)
ja nigdy się na tatuaż nie zdecyduję, ale przyznam, że jak widzę go u kogoś, to mi się podoba, jeśli jest oczywiście dobrze zrobiony i pasuje do osoby:)
w Fair City dziś mamy słoneczny dzień, choć zimno-no ale niebo i powietrze jest tak przejrzyste, że widać z okna statki na morzu!
a w Limerick śnieg już stopniał?:)
krycha, jak kupka Oliwki???
 
Po śniegu ani śladu - no może pozostałości po bałwanach:) Ładne słoneczko ale jednak brrrrrrrr ciągle zimno;)) Gdzie jest fair city?
 
afternoon dobry;-)
ale miałam dzisiaj gości :tak: szkoda, że w jeden dzień wszyscy najechali ale było bardzo miło:-D
dziecię zmęczone padło a ja mam chwilę dla siebie
 
reklama
:dry: nadal nic :dry:... Wciskam w Pyzę soczki jabłkowe i jabłko ze śliwką suszoną i póki co to tylko więcej bączków idzie - może to jakiś dobry znak? Jeśli nadal będzie tak jak jest idziemy do lekarza... Ale mnie złości ta cała sytuacja :crazy:, nie widzę żeby ją jakoś specjalnie męczyło, ale ile można te toksyny w sobie trzymać??? Ech, nie mam ja dziś nastroju na nic... Dzięki za troskę i trzymajcie kciuki żeby coś w końcu ruszyło!!!
 
Do góry