reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

witam sie i ja!
od 2 dni mam straszne zachciewajki hahah az strach sie bac!!a niby jest to realne!!
samotna mama juz nie jestem!problemy nas przytloczyly ale dal mi jeszcze jedna szanse i znowu sie kochamy teraz chyba jeszcze bardziej niz wczesniej!!
choc pochmurno to i tak zycze Wam dziewczynki milego dzionka!!!

heheh no kochana zeby z tej wielkiej milosci i zachciewajek znow ci sie rodzinka nie powiekszyla :-)
 
reklama
przyznam szczerze ze nie jestem gotowa ponownie powiekszyc rodzinke!ale jesli by sie przydazylo to plakac chyba nie bede!!!chociaz u mnie wszystkie 4 ciaze byly bardzo chciane i planowane!!!dlatego mysle ze to chyba jeszcze te hormony dzialaja i dlatego zrem jak swinka!!!
 
hej dziewuszku ja juz dzisiaj po zakupach nawet szybko nam zeszlo
#widze ze Megan na forum wraca huuuurrrrrraaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
stesknilysmy sie hihihiih... ciesze sie strasznie ze sie wam wsztystko dobrze poukladalo :)

to do pozniej.... :)
 
A ja Wam jeszcze nie pisałam - za tydzień będę miała gości, a jeden zostanie u mnie przez tydzień hihihihihi... Przyjeżdża moja siostra ze swoimi pociechami i zostawia mi na troszkę mojego chrześniaka :-p!!! Cieszę się przeogromnie!!!!!!!!!!!! Mam do Was pytanko - która ma pożyczyć materac? Ja niestety nie posiadam, a muszę gdzieś ich poukładać... HELP!!!!!!!!!!!

Megan234, bardzo się cieszę, że nie rezygnujecie z siebie!!! Życie z kimś to ciężka praca, ale warto się starać ;-)!!!!! Nie kłóćcie się już dzieciaki, strata czasu, no chyba, że dla seksiku na zgodę :rofl2: hihihihihi...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
cześć babeczki:)
megan, oby juz zawsze wszystko było między Wami dobrze:-)
dziewczyny, zapisalam się na forum Mamy z Dublina-ojjj, kiepski ruch tam, hihih. Tak więc nie narzekajcie, że tu nuuudy i się nic nie dzieje, jeśli czasem mało postów wskakuje:-)Aaa, na tamtym forum przywitala mnie KasiaIrlandka:-)miło.
jestem przerażona poziomem mojego angielskiego!!! kurde, do tej pory tak tylko siedzialam w domu a poza domem mialam kontakt tylko z Polakami i czuję, że się cofam! w LO śmigalam sprawnie, a teraz mi ciężko zdanie sklecić. A jeszcze dziś odwiedził nas nasz landlord, plus gośc od domofonu, plus goście od kablówki, walą do mnie jakimiś technicznymi terminami, szok:zawstydzona/y: może z połowę z tego zrozumialam, hihih.no a męża w domu nie było. Oj, trzeba się ostro zabrać za siebie...
miłego weekendu:)
 
Megan fajnie ze juz wrocilas:-)Wpadniesz w poniedzialek?
Aine ja tez mam wrazenie ze sie cofam z angielskim,ale najwiekszy problem mam z dogadaniem sie z moim landlordem jakam sie jak glupia:-Ddziwne...:baffled:jak bylam sie zarejstrowac w Fasie to sama bylam zdziwiona potokiem slow wyplywajacych z moich ust:sorry2:A jak Ci tam Aniu w stolicy?
 
dziewczyny ja mam bardzo dużo materiałów do nauki angielskiego (no trochę mniej chęci hahaha) ale książki sa naprawdę dobre. Jak któraś chce to na maila mogę wysłać, tylko podajcie mi na priva albo na nk
 
reklama
Cytrus, znasz już może jakieś szczegóły co do poniedziałku? Na którą godzinę, mniej więcej co by wiedzieć jak sobie dzień planować ;-)... Akcja materac odwołana, dzięki za pomoc :tak:!!!!!
 
Do góry