reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

jejku jak tam ziiiiiimnooooo brrrrrrr, chyba z minus 10 jest, szyby w autku musiałam drapać, ale to zazwyczaj oznacza ładną pogodę-no przynajmniej słoneczną:) Dzień dobry śpiochy
 
reklama
jakie spiochy?ja juz od 6.30 na nogach!!!juz nie moge doczekac sie weekendu bo w ten kolej macieja do wstawania z mlodym...ale sie wyspie :) a jeszcze bardziej w polsce!juz z a 3tyg wylatuje i to na ponad miesiac!domi dzisiaj wstal i znalazl gdzies czapke,zalozyl na glowe i nie chce sciagnac :)buziaki!!
 
i ja sie wiam!szok moja starsza najkochansza cora 3 noce przespala cale sama w pokoju!co oznacza ze ja na dmuchanym materacu w salonie i nie oznacza ze sie wysypiam!bo mala je co godzinke!!!dzisiaj mysle odzywac sie czesciej buzka!
 
No wlasnie Gosiek...przerabane z tymi babami :baffled:;-);-);-):-)
I jak Twoj niegdajacy stworek?? Jakies postepy??Ja probowalam nocnikowania. Niestety przy probie sadzania delikwent sie robi sztywny jak deska..jedynie moge go polozyc..:tak:
hihiihi ja no niestety nocnikowanie tez klapa.siada ladnie na kibelku, jak poowiem ze idziemy siku to wola siku siku , siada i...zaklada nogi na sedes i siedzi...i siedzi., i nic.Probowlama nawet nastojaco, bo w wannie czesto wstaje i siusia, nigdy na siedzco.Ale z kibelkiem to nie przechodzi.A co do mwowienia, wciaz na tym samym etapie.Jedyne nowe slowo to szibko (szybko)sam sie pogannia jak wchodzi po schodach hihi
Zaglądnęłam życzyć Wam dobrej nocki... :sorry2:
:-):-):-)
Zaczynam się martwić, moje dziecko od 5 dni nie robiło kupki :dry: - nigdy nie sądzilam, że tak będę czekała na kupkę...
U mnie ksutkowalt dwie rzeczy,Sok pomaranczowy , rozrobiy ocywsice 4:1 ale swierzy, i Plantex.Co prawda plantex najczesciej na kolki ale skutkowal swietnie.Moze ktoras z dziewczyn ma to ci da?

heheh wczoraj sie chwalilam ze moje dziecko je za 10 a dis rano wszystko jest be!!!
Beata zpomnialam zapytadmasz moje wapienko?Nie ponaglasz mnie, nicnie mowisz?
 
Ostatnia edycja:
Hello girls!
OLivca przerazasz mnie!Spojrzalam na twego posta i ta godzina nad nim... :szok:Dziewczyno dlaczego ty nie spisz?
Wiecie ze nasz balwanek jeszcze stoi,co prawda bez oczu ,nosa i polowy glowy ale jest:-)
Milego dnia zycze paniom
 
dzieńdoberek
jak nastrój dzisiaj?

U mnie ksutkowalt dwie rzeczy,Sok pomaranczowy , rozrobiy ocywsice 4:1 ale swierzy, i Plantex.Co prawda plantex najczesciej na kolki ale skutkowal swietnie.Moze ktoras z dziewczyn ma to ci da?

ja bym chętnie poratowała plantexem bo kupiłam niepotrzebnie, tylko niestety właśnie sprawdziłam datę ważności i jest 02-2009 :sorry2:
 
Hello girls!
OLivca przerazasz mnie!Spojrzalam na twego posta i ta godzina nad nim... :szok:Dziewczyno dlaczego ty nie spisz?
Wiecie ze nasz balwanek jeszcze stoi,co prawda bez oczu ,nosa i polowy glowy ale jest:-)
ha no widzisz, wszyscy mówią że mam się przyzwyczajać bo jak dziecko przyjdzie to będę musiała tak wstawać więc ja już gotowa jestem, poza tym co ja mam robić? Wy to chociaż dzieci macie...
A szczerzej musiałam odwieść mojego Skarba na pociąg, jak tylko wróciłam pogrzebałam troszkę na forum i właśnie wstałam bo telefon dzwonił:) Ale sie nie myliłam, słonecznie dzis mamy:) Co prawda bewnie Twój bałwan rozpuści się przez to ale chyba warty poświęcenia dla wiosny co? To potraktujemy go ja marzannę, którą się topi na przywitanie wiosny, zgódź się cytrusku co?
jakie spiochy?ja juz od 6.30 na nogach!!!juz nie moge doczekac sie weekendu bo w ten kolej macieja do wstawania z mlodym...ale sie wyspie :) a jeszcze bardziej w polsce!juz z a 3tyg wylatuje i to na ponad miesiac!buziaki!!
E tam natike z Twoim Dominem to ja bym mogła wstawac codziennie o 5tej, jak spanie może być lepsze? ja to chyba będę czekała od 4tej aż nasza fasolka będzie się budzić hihi Wiem wiem to się tak tylko mówi a potem marzy o spanku. Natinka a czy miesiąc czasu to nie za długo moja Droga? Wiesz jak się rozleniwisz, babcie, ciocie będą dbały o małego a Ty tylko będziesz mogła spać, lepiej już z nami zostań zobacz jak tu ładnie:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry