reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

A tak wogole dziewczynki czy orientujecie sie moze co tu maja na bolace ucho?Moj meus od dziecka co jakis czas ma problemy z uchem ale do lekarza za nic w swiecie nie pojdzie:no:,ile ja sie nagadalam a do niego nic nie dociera:wściekła/y:
jeśli potrzebujesz jakieś krople z Polski to ja lecę w następnym tygodniu i mogę Ci przywieźć

idę spać pa babki do jutra
 
reklama
jakoś nie mogę dzisiaj zasnąć, więc zajrzałam do Was:)
spokojnych snów, mamuśki-obecne i przyszłe:)
 
Witam sie ja i w piatek. Deszczowy i brzydki fu!
Cytrus najlepszy na ucho byl zawsze olejek kamforowy.Wkladalo sie watke nasaczona olejkiem w ucho i wygrzewalo.Niestety do kupienia tylko w PL.Ale maz musi koniecznie isc do lekarza z tym uchem! Jesli boligo juz dlugo tonie sa zarty.Pamietj ze od zapalenia ucha mozn dostac zapalenia opon mogowych!!!
 
cześć dziewczynki, ja dzisiaj troszkę zaspałam:-)
Cytrusku pytałam mojego co jest z takich uniwersalnych środków na ucho ale nawet nie chciał za bardzo rozmawiać bo ta jak gastone twierdzi że powikłania mogą być duże jeśli zlekceważy się przyczyne-a mogą być różne różne i namów męża na laryngologa:-(
 
Czesc dziewczynki,dzieki wielkie za rady.Bede mu marudzic o tym lekarzu,ale watpie zeby to cos dalo tymbardziej ze cho go juz nie boli!Ja sobie zdaje sprawe z tego jakie sa powiklania,ale do niego nic nie dociera...uparty jak osiol:no:
 
witam sie i ja!
od 2 dni mam straszne zachciewajki hahah az strach sie bac!!a niby jest to realne!!
samotna mama juz nie jestem!problemy nas przytloczyly ale dal mi jeszcze jedna szanse i znowu sie kochamy teraz chyba jeszcze bardziej niz wczesniej!!
choc pochmurno to i tak zycze Wam dziewczynki milego dzionka!!!
 
reklama
Do góry