reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

:-)
cześć kobietki:)
dziewczyny, dzięki za rady co do tego pokoiku dla małej. ona w sumie też się często budzi w nocy, no ale jak konsekwencja, to konsekwencja, już nie będziemy nic zmieniać, powoli się przyzwyczai.zostawiamy jej na noc blade światełko, żeby nie spała w całkowitych ciemnościach:)
poza tym ja mam labę, bo mój małż zaczyna pracę dopiero 9. marca!:) teraz wziął Natalkę na zakupy a ja siedzę, popijam kawusię i słucham sobie Snow Patrol, polecam Wam dziewuszki, fajna irlandzka kapela:)
aaa, Cytrus, moja też kończy 2 latka we wrześniu!:)
O jak fajnie a z ktorego jest?
Lece bo mala sie obudzila
 
reklama
A ja malego narazie ucze spac na lozeczku.Jest popierwszej nocy i nie jest zle.A Do pokoiku przeniose go dopiero jak nauczy sie juz ladnie spac na tym lozeczku i mysle ogolnie ze to bedzie latem.Narazie od urodzenia spi z tatusiem w pokoju, bo tatus strasznie chrapie wiec makusia go wygania.Ichlopaki tak juz spia razem od 2,5 roku.Kazdy w swoim lozku, kady ma swoje sny hihi
 
dziewczynki witam sie strasznie cichy dzien.jutro wysle wam numer do kolesia od tatuazy dzis na smierc zapomnialam.
jakby ktoras cos gdzies slyszala to mam do sprzedania wozek "gracco quatro tour de luxe travel system"(chyba tak sie to pisze) nie zniszczony z calym wyposazeniem...co do ceny to do uzgodnienia.
zarazilyscie mnie tymi wozkami i chce kupic nowy tylko tego mi szkoda ...bo jest calkiem niezly
pozdrawiam was i dobrej nocki zycze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry