reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
Laski czy byloby nietaktem gdybym w dziale ogloszen dala oferte do sprzedania tv?Bo tam same rzeczy dla maluszkow,no ale wkoncu to dzial przeznaczony do takich rzeczy nie?
 
Wiam dziewuszki w poekny sloneczny dzien.Az sie zyc chce!!!Milej niedzieliu zycze wszystkim i udanego dzionka.
A na koniec sie odniose do ryana.Denerwuje mnie troche ze tak ciagle jakies zmiany koszty i tak dalej.ale co do kibelka to jak dla mniemoze beda jakies plusy.Bo ci narzekajacy na wrzesczace bachory nie beda robic juz tlumow przy kibelku, po kolejnym piwie chce sie przeciez siku nie? A tak trzeba bedzie zaplacic i sie nie zaplaci bo szkoda, bo piwko mozna kupiuc za to! Ja zbyt czesto nie chcodze do kibelka ale jak juz bede musiala nie zbiednieje o pare centow czy tam funta czy euro.Ale przynamniej jeden z drugim nie bedzie mi poraz 11 przechodzil i huhal na mnie czekajac na swoja kolej oddania moczu.(ostatnim razem jeden koles byl dokladnie 11 razy w kiblu, a ten jedenasty to juz prawie tuz przed ladowaniem pchal sie do kibla a stewardesa kazala mu siadac i zapiac pasy a on do niej : a zebys zdechla!!
 
Cytrusku myślę że jak najbardziej a co w końcu nawet jeśli tam tylko dla maluszków to przeciez nowy telewizorek przyda się na bajki.
Gaton bo samego picia alkoholu powinni zabronić! Siedziało koło mnie ostatnio taki towarzystwo, ze ja od ich wyziewów byłam też pijana, cholera w piątym miesiącu ciąży na dwie i pół godziny takie wyziewy musiąlam wdychać że hej! I właśńie nie wspominając już o komentarzach pod adresem obsługi. Banda i tyle. No i wstyd że rodacy....
 
Cytrus to ty szuksz spacerowki do kupienia? Mam wozek coneco solar, chesz zobcz sobie na ogloszeniach, a jak chces obejrzec zdjecia mojego daj znac to cykne.
 
Ja tez juz uciekam..do mezusia filmik ogladac;-)
Dziewczynki macie pozdrowienia od Marty.Co do spędu babskiego to dam znac jak tylko sie dokladnie zgdam z Marta(musze tylko wydobrzec zeby jej dzieciaczkow nie pozarazac)ale najprawdopodobniej bedzie on u mnie w poniedzialek 9.marca.Ale jeszcze dam znac co i jak:-)
Dobranoc papa,slodkich snow
 
ja też już mówię dobranoc:)małż jeszcze usypia małą-od kilku dni uczymy ja spac w jej własnym pokoiku, masakra! budzi się w nocy i płacze:) może macie jakieś rady, mamuśki??no bo przecież ma już 17 miesięcy, chyba już czas na wlasny pokoik, sama nie wiem...
 
reklama
dzien doberek!!!kurcze mielismy bardzo burzliwy weekend,ale na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo !!!co do wlasnego pokoiku,ania wiesz co ja mysle :) nie poddawaj sie i bedzie dobrze!!fajnie,ze juz z nami jestes!!milego dnia dziewczyny!!
 
Do góry