reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Cytrusku jestem tu caly czas!poczytuje was ale narazie niewiele mam do powiedzenia!ciezko mi bardzo!!
jestem wlasnie po rozmowie z Krycha ktora podtrzymuje mnie na duchu jak tylko umie!a bylam u fryzjera dla poprawienia nastroju-nie wyszlo(fryzura ok humor nadal do dupy)!!w dodatku u fryzjerki carola miala problem dupkowy i przeszlo jej przez wszystkie ciuszki!!!teraz grzecznie sobie spi ehhhh!!dobrej nnocki
 
reklama
Witam dziewuszki w ten deszczowy poranek.Znow czlowiek uziemiony w tej chalupie! Oszalec mozna!
a dzień doby, no faktycznie niezaładnie, ale dziś i tak w planach miałam duuuże pranie i prasowanie...
Megan dobrze że się odzywasz tylko jak jestes cały czas to co tak mało? :)
 
dzieńdoberek kobitki

trochę brzydki ale nie leje:happy:
olivca ja mam non-stop pranie i prasowanie, deska i suszarka nie wychodzą z kuchni:szok:

obejrzałam sobie tatuu sylwii --robi wrażenie :tak: kiedy też miałam wielką chęć coś sobie zrobić ale mam tyle blizn, że za bardzo nie mam gdzie:-D:-D

w ubiegłym tygodniu nauczyłam Bąbla "mówić" łała a od niedzieli "mówi" mama
z tym, że mówi "łała" jak się bawi --a "mama" jak zaczyna marudzić:sorry2::-D
jak tam zdrówko Pyzy?
 
Hej. Leje jak niewiem. Pogoda do bani. Ale i tak bede musiala na miasto skoczyc bo mi sie pampersy koncza. Moze trafie jakas promocje to kupie zapas. ;-) Nie cierpie kupowac po troszku. Wole raz a porzadnie, zrobic zapasy i nie biegac co chwile po cos do sklepu.
 
reklama
Hej. Leje jak niewiem. Pogoda do bani. Ale i tak bede musiala na miasto skoczyc bo mi sie pampersy koncza. Moze trafie jakas promocje to kupie zapas. ;-) Nie cierpie kupowac po troszku. Wole raz a porzadnie, zrobic zapasy i nie biegac co chwile po cos do sklepu.
w super valu jest promocja na pampy
aha zapomniałam dodać (dla zainteresowanych) też jest mleko w promocji
 
Ostatnia edycja:
Do góry