reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
Dzien dobry.No i pogode mamy znow przednia.Moj maz zamknal interes zeby pobyc z nami,mielismy gdzies pojechac a tu pada.wrrrr
 
Dzień dobry dzięn dobry, dlatego trzeba korzystać moje Drogie jak tylko jest ładnie, ja już po porannym spacerku jestem i powietrze jest wspaniałe, a wy śpiochy wstawać:):rofl2::rofl2::rofl2: A tak poważnie to pewnie zostałabym w łóżeczku do 12tej bo coś ciśnienie dzisiaj niskie i kawka by się zdała ale musiałam o 9tej jecha cdo mechanika więc powrót do domu był przymusowy na nóżkach. Za to teraz mam tyle energii:):happy: Chyba trzeba zacząć jakies ćwiczonka...:sorry2:
 
Dzień dobry i zmykam - mamy katar :crazy:, od wczoraj :crazy:, chyba po szczepionce :crazy:, bo raczej już nie ode mnie, mi już przechodzi...
Miłego poniedziałku :sorry:!!!
 
heheh i nawet ja sie dzisiaj witam..... tak wpadlam popatrzec co naskrobalyscie... jeszcze niestety nie mam wlasnego neta ale juz wkrotce hihihi

Megan jak tylko bedziesz miala czas to daj znac na komore bo ja teraz caly czas mam czas.... hihiih ale sie zrymowalo... mezus bezrobotny wiec moze mnie o kazdej porze dnia podwiesc bo na noc to chyba by mnie juz samej nigdy nie wypusci hihihii
no i moze do Krychy bym wpadla jezeli juz nie zaraza.....

ok milego dnia ja sie lece szykowac bo ide do gp dzisiaj a tak mi sie strasznie nie chce bo to sie niby na umowiona godzine idzie a zawsez trzeba czekac bleee
 
Justysia21, ze mną jest już dobrze, już raczej nie zarażam, tylko Pyza złapała nam katar, ale ogólnie jest git :tak:!!! Jak masz ochotę to zapraszam!!!!!!!!! Megan234, z Toba też koniecznie muszę się spotkać, tylko akurat w Twoim przypadku to katar Oliwki nie będzie za dobry, bo zaraz dziewczynki załapią i kłopot gotowy... No chyba, że uda Ci się samej wyrwać :-p
 
Witam dziewczynki:-)Ja dzis ostatnia
Aine ja tez sie zastanawialam nad pokoikiem dla Julki ale poczekam jeszcze do sierpnia lub wrzesnia jak skonczy dwa latka.Ale jak juz zaczelas to nie przestawaj jej przyzwyczajac,pomalu bedzie OK.Moja mala sie jeszcze budzi w nocy i jakby byla sama w pokoju to by narobila krzyku:baffled:
 
reklama
cześć kobietki:)
dziewczyny, dzięki za rady co do tego pokoiku dla małej. ona w sumie też się często budzi w nocy, no ale jak konsekwencja, to konsekwencja, już nie będziemy nic zmieniać, powoli się przyzwyczai.zostawiamy jej na noc blade światełko, żeby nie spała w całkowitych ciemnościach:)
poza tym ja mam labę, bo mój małż zaczyna pracę dopiero 9. marca!:) teraz wziął Natalkę na zakupy a ja siedzę, popijam kawusię i słucham sobie Snow Patrol, polecam Wam dziewuszki, fajna irlandzka kapela:)
aaa, Cytrus, moja też kończy 2 latka we wrześniu!:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry