reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Hej. Leje jak niewiem. Pogoda do bani. Ale i tak bede musiala na miasto skoczyc bo mi sie pampersy koncza. Moze trafie jakas promocje to kupie zapas. ;-) Nie cierpie kupowac po troszku. Wole raz a porzadnie, zrobic zapasy i nie biegac co chwile po cos do sklepu.

oj leje leje aja juz mialam wyprobowac swoj nowy wozek!
 
reklama
Hej. Leje jak niewiem. Pogoda do bani. Ale i tak bede musiala na miasto skoczyc bo mi sie pampersy koncza. Moze trafie jakas promocje to kupie zapas. ;-) Nie cierpie kupowac po troszku. Wole raz a porzadnie, zrobic zapasy i nie biegac co chwile po cos do sklepu.

Ja też wolę robic zakupy hurtem :tak:, zwłaszcza jak trafi się jeszcze fajna promocja...

w ubiegłym tygodniu nauczyłam Bąbla "mówić" łała a od niedzieli "mówi" mama
z tym, że mówi "łała" jak się bawi --a "mama" jak zaczyna marudzić:sorry2::-D
jak tam zdrówko Pyzy?

Podziwiam pstępy :sorry2:, Pyzie czasem też się zdarzy powiedzieć mama, jak się bardzo skarży, ale nieczęsto i nieświadomie niestety... Ale fajnie brzmi :-p!!!! A jak zdrówko? No myślę, że lepiej, inhalujemy się w nocy Olbas'em a na dzień zapuszczamy kropelki i mam wrażenie, że dziś już jest lepiej :-)!!!

a dzień doby, no faktycznie niezaładnie, ale dziś i tak w planach miałam duuuże pranie i prasowanie...

Ja też mam dużo prania, ale nie mam już czasu prasować i, powiem Wam szczerze, że teraz chodzimy w ładnie powieszonych do wyschnięcia ciuszkach i nie jest tak źle :-p:-p:-p... Ale do porodu inaczej niż wyprasowane być nie mogło - jak to się człowiekowi zmienia, nie :-)?

Witam dziewuszki w ten deszczowy poranek.Znow czlowiek uziemiony w tej chalupie! Oszalec mozna!

No to lipnie z tą pogodą... Nie dość, że pada to jeszcze zimno - wiem, bo właśnie wróciliśmy z zakupów i już nigdziem się nie ruszam :sorry2:!!!!!!! Ale przynajmneij szaleć będziemy razem hehehehe :-D!!!!!
 
oj leje leje aja juz mialam wyprobowac swoj nowy wozek!
udało ci się go zdobyć? i jak pierwsze wrażenia?

Podziwiam pstępy :sorry2:, Pyzie czasem też się zdarzy powiedzieć mama, jak się bardzo skarży, ale nieczęsto i nieświadomie niestety... Ale fajnie brzmi :-p!!!!
Bąbel też nie mówi tego świadomie :-D po prostu nauczył się nowych sylab :-D
wcześniej "mówił" agu i ajeje :-D

obejrzyjcie --rewelacja
[video=youtube;a8Jrzqy1aY0]http://www.youtube.com/watch?v=a8Jrzqy1aY0[/video]

kurcze nie wiem jak wkleić tylko link, za każdym razem wchodzi z filmem hmmm

 
Ostatnia edycja:
hej laski:)
co Wy z tą pogodą?....hmmm, tutaj na południu Dublina śliczne słońce i ciepło! już nawet jakies listki świeże w ogródku na krzaczkach wyrastają!!! niedługo na spacerek:) buziaki dla wszystkich:-)
 
hej laski:)
co Wy z tą pogodą?....hmmm, tutaj na południu Dublina śliczne słońce i ciepło! już nawet jakies listki świeże w ogródku na krzaczkach wyrastają!!! niedługo na spacerek:) buziaki dla wszystkich:-)

Jak to w Limerick... Udanego spacerku ;-)

Ms.Marple, no tak sobie myślę, że i u Was to nieświadomie wypowiedziane słowa, ale udało Ci się Go czegoś nauczyć, o taki postęp mi chodzi :tak:!!! Pyzka nie chciała i nie chce, na razie, po nas niczego powtarzać, heh :sorry2:! Cytrus, my też spędzamy popołudnia we dwie, ale już się do tego przyzwyczaiłyśmy :-p... Dobrze, że tu nie ma zmian hihihihi...

Zmykam Oliwę uśpić, może mi się uda...
 
Ms Marple udalo mi sie zdobyc wozeki to okzyjnie.Chcialm uzywany a mam nowy! Kupilam ten co chcialam, przez przypadek wlasciwie, bo pojechalam przymierzyc do mothercare quinny speedi i go nie bylo , ale patrze a tu 50% przeceny.Pytam z ciekawosci ile kosztuje jane a facet mowi 250 euro! Wiec sie ni9e zastanawialam i wzielam odrazu, bo wczesniej mierzylam juz dziecko w i innym sklepie.Jak bym weszla pare minut poniej juz bym go nie kupila, bo macaly go inne mamuski a ja wlasnieplacilam za niego hihPoza tym uzywane chodzily od 180-250 i trzeba by jechac po nie do Dublina.A teraz mam nowy, nigdzienie musze jechac i jestem przeszczesliwa hihi
A tak wyglada moj wozeczek:
 

Załączniki

  • JANE%20SLALOM%20PRO%20[1].jpg
    JANE%20SLALOM%20PRO%20[1].jpg
    77,9 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Ms Marple udalo mi sie zdobyc wozeki to okzyjnie.Chcialm uzywany a mam nowy! Kupilam ten co chcialam, przez przypadek wlasciwie, bo pojechalam przymierzyc do mothercare quinny speedi i go nie bylo , ale patrze a tu 50% przeceny.Pytam z ciekawosci ile kosztuje jane a facet mowi 250 euro! Wiec sie ni9e zastanawialam i wzielam odrazu, bo wczesniej mierzylam juz dziecko w i innym sklepie.Jak bym weszla pare minut poniej juz bym go nie kupila, bo macaly go inne mamuski a ja wlasnieplacilam za niego hihPoza tym uzywane chodzily od 180-250 i trzeba by jechac po nie do Dublina.A teraz mam nowy, nigdzienie musze jechac i jestem przeszczesliwa hihi
A tak wyglada moj wozeczek:
ale Ci się fuksnęło :eek: :-D tylko pogoda mało spacerkowa, ja jeszcze nie byłam dzisiaj na spacerku i nie wiem czy mi się uda:wściekła/y:

Ms.marple taki filmik to rewelacj na deszczowy dzionek, kilka razy ogladałam i śmieję się sama do siebie, no może do dzidzi w brzuszku, wielkie dzięki:happy::happy::happy:
dostałam go mailem kilka dni temu ale dzisiaj pomyślałam, że przyda się go w taką pogodę puścić ;-)
 
Do góry