reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

czesc dziewczynki DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ZYCZENIA:tak::-D!!!a tak wogule nie przegapilyscie moich urodzin sa dzisiaj.
tatuaz robilam w limerick u slowaka w domu jakby co to dam namiary...
pozdrawiam was zagladne pozniej
wszystkiego najlepszego!!!
 

Załączniki

  • champanne.jpg
    champanne.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 14
  • z niespodzianka.jpg
    z niespodzianka.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Hej dziewczynky!!
Obserwuje Was i poczytuje tylko jakoś nie wiem co pisac:baffled:
Sylwisko 22 Wszystkiego najlepszego!!!!!!
i jesli byś mogła podaj mi na pw namiary do tego słowaka bo ja już też przygotowuje sie do zrobienia tatuażu takiego dużego;) i jak możesz to powiedz czy drogi??Bo ja mam namiar do chłopaka ale on chce troszke dużo < taniej 2 razy w Polsce z robię;)> a 2 chłopak czekam na cenę;) Więc będę wdzieczna za kontakt i Twoją opinię:tak:Pozdrawiam
 
dzien dobry! sylwia sto lat!Wszystkiego naj naj naj!!!
Megan czemu pytalas o wozek?
Ms Marple czemu ci sie niepodobal maxi cosi?Nie wiem tez i ktorym mowisz czy nowisz o tym do 13 kilogramow, ale a osoboscie uwazam ze jest najsolidniej zrobiony, i jest chyba najwiekszy w tej grupie.Poza tym najbezpieczniejszy ze wszystkich foteilow i najpopularniejszy na calym swiecie i kompoatybilny z wiekszoscia renomowanych wozkow.A jesli chodzi ci Maxi cosi Tobi to tu przynam razje ze nie jest jakos zbyt piekny bo u mnie tez wygral Britax.Ale Britaxy sie tez swietnie spisuja.
 
Hej dziewczeta!Sylwisko :-)STO LAT,jeszce raz wszystkiego naj,najlepszego.Ja tezpoprosze namiary na slowaka i czy drogi.
Krycha ja tez juz lepiej sie czuje i dobrze zrobilam ze poszlam wczoraj do lekarza bo pewnie tez bym sie meczyla jeszcze troche:eek:.Milej sobotki
 
Ja za ten tatuaz zaplacilam 150 euro mysle ze to nie duzo.tel do niego wysle wam w poniedzialek bo nie mam pojecia gdzie go mam(byl na karteczce).tylko sprawa ma sie tak koles ktory robi te tatuaze wyglada jak menel...wiem ludzi nie ocenia sie po wygladzie ale idzie sie przestraszyc...ale wszystko czyste sterylne...ogolnie ok wszystko ladnie zrobione aaa i maluje obrazy i portrety maluszkow ze zdjec za 50 euro pieknie to wyglada.no nic odezwie sie pozniej.i jeszcze raz DZIEKUJE za zyczenia.
 
hello dziewczynki
ale dzisiaj pospałam , nareszcie trochę do siebie doszłam:confused2:i bedę żyć:sorry:jeszcze wciągnę kawkę i będzie dobrze
cieszę się, że wracacie do zdrowia:tak:
sylw STO LAT STO LAT

Ms Marple czemu ci sie niepodobal maxi cosi?Nie wiem tez i ktorym mowisz czy nowisz o tym do 13 kilogramow, ale a osoboscie uwazam ze jest najsolidniej zrobiony, i jest chyba najwiekszy w tej grupie.Poza tym najbezpieczniejszy ze wszystkich foteilow i najpopularniejszy na calym swiecie i kompoatybilny z wiekszoscia renomowanych wozkow.A jesli chodzi ci Maxi cosi Tobi to tu przynam razje ze nie jest jakos zbyt piekny bo u mnie tez wygral Britax.Ale Britaxy sie tez swietnie spisuja.

nie oglądałam tych do 13kg i nie mam zdania, z takiego właśnie mój Bąbel wyrasta,
za to obejrzałam dobrze tobi ale nie spełnił moich wymagań bo Bąbel jeszcze nie siedzi samodzielnie a tobi miał nieciekawe pozycje po rozłożeniu i te pasy takie sztywne, zapewne dobre dla dziecka 9miesięcznego ale nie bardzo dla mojego-zdecydowanie wygrał britax FIRST CLASS S.I 0d 0-18
cieszę się, że słyszę od Ciebie pozytywną opinię na temat "britaxów" Ty jaki model masz?
beakta masz starsze dziecko więc może dla Ciebie będzie lepszy, praktyczniejszy
specjaliści zalecają przymierzenie dziecku fotelika, może to i mądre:nerd: ja się przyznaję nie przymierzałam tylko badałam organoleptycznie:-D
 
hello dziewczynki
ale dzisiaj pospałam , nareszcie trochę do siebie doszłam:confused2:i bedę żyć:sorry:jeszcze wciągnę kawkę i będzie dobrze
cieszę się, że wracacie do zdrowia:tak:
sylw STO LAT STO LAT



nie oglądałam tych do 13kg i nie mam zdania, z takiego właśnie mój Bąbel wyrasta,
za to obejrzałam dobrze tobi ale nie spełnił moich wymagań bo Bąbel jeszcze nie siedzi samodzielnie a tobi miał nieciekawe pozycje po rozłożeniu i te pasy takie sztywne, zapewne dobre dla dziecka 9miesięcznego ale nie bardzo dla mojego-zdecydowanie wygrał britax FIRST CLASS S.I 0d 0-18
cieszę się, że słyszę od Ciebie pozytywną opinię na temat "britaxów" Ty jaki model masz?
beakta masz starsze dziecko więc może dla Ciebie będzie lepszy, praktyczniejszy
specjaliści zalecają przymierzenie dziecku fotelika, może to i mądre:nerd: ja się przyznaję nie przymierzałam tylko badałam organoleptycznie:-D

Ja mam wlasnie ten Britax First Class i jesten mega zadowlolona!
Aleprawda jest ze najlepiej maluszka przymierzyc.Druga sprawa trzeb tez racej przymierzyc foteilk do samochodu.Ja bylam u kobietki, ktora przymierzala chyba z 10 i okazalo sie ze tylko wlasnie jeden ten Britax pasuje i zapina sie idealnie.W poiprzednim modelu samochodu mialam pasy, ktore wychodzily z siedzenia na kawalku pasa.Wtedy jest trudno dobrac odpowiednifoteil bo pasuje tylko ten brutax.Glownie chodzi o to by po zapieciu foteilka ten sie nie ruszal , b jesli lata w kazda strone to mija sie toi z celem.No chyba ze sie nie zwraca na toi uwagi ale ja raczej na bezpiecenstwo zwracam uwage.Bo foteilk m speniac funkcje przede wszystkim bezpieczenswa no i musi byc wygodny.:-)
 
reklama
czesc dziewki!
Sylwusia wszystkiego naj................
obiecuje napisac wiecej wieczorkiem!
Krycha dziekuje ze jestes!!!!!!ja cie nie puszcze do pl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry