reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Ja poki co to dopiero rozgladam za fotelikiem bo jak pisalam Nico jeszcze miesci sie w swoim do 13 kg . Chcialam byc "wierna" marce Maxi Cosi i na takie tez bardziej zwracalam uwage co nie znaczy ze sie zapieram i innego nie kupie. Jak juz maly naprawde nie bedzie sie miescil to go wezme do sklepu i pomrzymierzam go do fotelikow i co najwazniejsze jak pisala Gastone poprzymierzam foteliki do samochodu. Gosia odwiedzamy ten sam baby sklep;-)
 
reklama
Ja poki co to dopiero rozgladam za fotelikiem bo jak pisalam Nico jeszcze miesci sie w swoim do 13 kg . Chcialam byc "wierna" marce Maxi Cosi i na takie tez bardziej zwracalam uwage co nie znaczy ze sie zapieram i innego nie kupie. Jak juz maly naprawde nie bedzie sie miescil to go wezme do sklepu i pomrzymierzam go do fotelikow i co najwazniejsze jak pisala Gastone poprzymierzam foteliki do samochodu. Gosia odwiedzamy ten sam baby sklep;-)

jasne ihih choc sklep ciasny ale przemila obsluga (oprocz tej babki z krotkimi wlosami w okularach - ona nigdy nic nie wie).Jestem stala bywalczynia tego sklepu :blink:
 
Mam wieści od Justysi21, oczywiście będzie na spotkaniu :tak:!!!!!
Megan234, to, że będę w Polsce nie znaczy, że zakończę znajomości :-p...

A tak w ogóle to muszę Wam napisać, że chociaż Oliwcia płakała podczas szczepienia to jednak szybko się pozbierała, tylko teraz nam z rąk nie złazi :sorry2:!!!
Zmykam więc zmienić męża żeby mógł zjeść kolację hehehe... Miłego wieczorku mamusie, pozdrawiam ;-)
 
:-)oj to fajniutko Krycha bo zazwyczaj bardzo źle dzieci znoszą szczepionki, gorączka zaraz i to rozdrażnienie, biedne, a Oliwcia popatrz jaka dzielna. A z tą Polską to moze sie jeszcze rozmyślicie...:sorry2:
Megan no my czekamy na jakies relacje i nowinki bo urlop Ci się kończy moja Droga:) :happy:No i tęsknimy, zawsze jakiś nowy temat rzuciłaś, wracaj do nas.
I fajniutko że Justysia będzie na spotkaniu bo też ją chcę poznać. Ale będzie zlot babeczek nonono:rofl2::-D;-)
 
Moja Jula tez nigdy nie plakala na szczepieniu pozniej nawet nie goraczkowala:-)Dzielne te nasze dzieciaki i tyle dziewczynki!
Ale ja konkretnie to nie o tym chcialam.Jak sie zdenerwowalam przed chwila :wściekła/y:az mi cisnienie skoczylo chyba...Czytam sobie na onecie o tym ze Ryan chce wprowadzic oplaty za wc,no i komentarze pod artykulem.A tam:ze powinni wprowadzic oplate za cytuje"rozwrzeszczane bachory" Ktorych mamusie udaja ze nie slysza, to moze wkoncu przestana z nimi latac bo inni pasazerowie placa za spokojny lot a nie sluchanie przez dwie godz. jak placza dzieci :angry:I ze z dziecmi to powinno sie jezdzic samochodem tam moga sie drzec,i ze Te upragnione dzieci o ktore sie teraz matki trzesa to wpadki z jakimis "wasatymi Marianami"jezdzacymi niemieckimi gratami!!!Az kilka komentarzy dodalam.Ale jestem wsciekla:wściekła/y:
 
Ja wiem, ale jak sie nie wkurzyc jak sie czyta takie bzdury:confused:Ci ludzie to naprawde jacys nienormalni sa:wściekła/y:
A z reszta co sie bede wkurzac,ide do mezusia filmik ogladac:happy:Dobranoc
Ale zeby az taki debilizm...przykre to jest
 
reklama
Ja wiem, ale jak sie nie wkurzyc jak sie czyta takie bzdury:confused:Ci ludzie to naprawde jacys nienormalni sa:wściekła/y:
A z reszta co sie bede wkurzac,ide do mezusia filmik ogladac:happy:Dobranoc
Ale zeby az taki debilizm...przykre to jest

A później tacy mądralińscy sami mają "rozwrzeszczane bachory", które bardzo kochają i latają z nimi samolotami i w d..ie mają co inni pasażerowie sobie myślą, bo w końcu dziecko to też człowiek, ma prawo czuć się źle podczas podróży, jak każdy inny, tylko nie potrafi sobie poradzić z tą całą sytuacją jak dorosły - też nie czytam tych komentarzy, nie ma sensu... A gdzie znalazłaś ten artykuł o opłatach za WC na pokładzie?

Dobranoc :sorry2:
 
Do góry