reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Ja tez jestem na etapie poszukiwania fotelika samochodowego.:-) Masz juz jakies typy? A moze dziewczyny cos doradza?
właściwie już wybrałam obejrzałam wszystkie na ,żywo w sklepie ale kupię w Polsce bo rodzina chce mi coś kupić na chrzest więc się złożą a ja resztę dopłacę
mam zamiar kupić britax bo Bąbel ma 4 miesiące i jeszcze nie siedzi samodzielnie ale już wyrósł z tego pierwszego na 0-13kg a ten jest wystarczająco duży a jednocześnie można go ustawić w pozycji półleżącej
wkleję ci zdjęcie jak mi się uda
a tu krótki opis: [FONT=Arial, sans-serif]Fotelik samochodowy First Class Si firmy Britax to uniwersalne połączenie dwóch foteli - montowany tyłem do kierunku jazdy fotel dla niemowlaków do 13 kg i przodem do kierunku jazdy dla dzieci od 9 kg do wieku ok 4 lat. Jest to możliwe dzięki możliwości przebudowania go z fotelika zbliżonego do standardowego „kubełka” w klasyczny fotelik z grupy 9 kg-18 kg, dodatkowo z możliwością wysuwania zagłówka. To jest to czego szukają wszyscy na początku, po urodzeniu dziecka. Jeden fotel na około 4 LATA.[/FONT]
 

Załączniki

  • fotelik.jpg
    fotelik.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 13
kurcze cos sie dzieje i moich postow nie widac
musze edytowac i czasem sie udaje
napisalam wyzej ze ja moge na te impre od 9.00-12.00.....pozniej musze odebrac dzieciaki ze szkoly
 
Ostatnia edycja:
Chyba dzisiaj nie pogadamy to mój trzeci post i nic:((
Kurcze mi też nie wstawiło a sierotka nie skopiowałam sobie:baffled:
Pisałam że ze mną o 9tej moze być problem bo dopiero oczka przecieram no i mogą być problemy z dogadaniem ale o 10tej kawka jak najbardziej pasuje, znalazłam fajny przepis na karpatkę więc zaklepuję a jaką sałatkę to zdecyduję po weekendzie i dam znać bo ja z tych niepijących w tym roku ale za to objadających się:)
Megan jak masz problemy z kompem to daj znać jeszcze co nieco powinnam kumać, no i magnesik polecam bo fajnie relaksuje i następnym razem w nosie będziesz miała jakies marudzenia męża a sprzęciuku szkoda hihi W takim razie nie masz wyjścia tylko musisz z nami poświętować i już!!!
Natinke te tabletki które biorę to pregna Care z sonaty, najtańsze jakie znalazłam bo 11eu a o tym samym składzie co te drogie:)
 
Gastone dalej interesuje Cie ten wozek?i do jakiej kwoty?chodzi mi o nowy!!pozdrawiam i uciekam do obowiazkow
Ja chce wozek jane slalom, nie wiem o ktory pytasz.dam za niego nie wiecej niz 200 euro.Nie koniecznie nowy, ale w dobrym stanie.

właściwie już wybrałam obejrzałam wszystkie na ,żywo w sklepie ale kupię w Polsce bo rodzina chce mi coś kupić na chrzest więc się złożą a ja resztę dopłacę
mam zamiar kupić britax bo Bąbel ma 4 miesiące i jeszcze nie siedzi samodzielnie ale już wyrósł z tego pierwszego na 0-13kg a ten jest wystarczająco duży a jednocześnie można go ustawić w pozycji półleżącej
wkleję ci zdjęcie jak mi się uda
a tu krótki opis: [FONT=Arial, sans-serif]Fotelik samochodowy First Class Si firmy Britax to uniwersalne połączenie dwóch foteli - montowany tyłem do kierunku jazdy fotel dla niemowlaków do 13 kg i przodem do kierunku jazdy dla dzieci od 9 kg do wieku ok 4 lat. Jest to możliwe dzięki możliwości przebudowania go z fotelika zbliżonego do standardowego „kubełka” w klasyczny fotelik z grupy 9 kg-18 kg, dodatkowo z możliwością wysuwania zagłówka. To jest to czego szukają wszyscy na początku, po urodzeniu dziecka. Jeden fotel na około 4 LATA.[/FONT]

Baardzo dobry wybor! Ja mam taki sam, tylko ciemniejsze kolory.Fotelik jest bardzo komfortowy, mieciutki i starcza naprawde na dlugo.Moj Max jeszcze w nim sporo pojezdzi.A co najwazniejsze rozklada sie do pozycji lezacej, i dzieciak sobie smacznie spi.
A tak wogole to troche pozno ale sie witam.Zepsul mi sie moj trzy miesieczny laptop.Mam bialy ekran i nic nie moge zrobic!!! Ani wylaczyc, ani nic .Nie reaguje! dobrze ze maz zaostwawil swojego..
 
no kurcze co jest????Pisalam ze bylam u lekarza i mam antybiotyk.A co do imprezy to w przyszlym tyg.damy znac czy u mnie czy u Marty.A ja zrobie jakies ciacho,chipsy jakies,paluszki cos tam jeszcze wymysle...a niech nam pojdzie w tylki w dzien kobiet,a co!
 
Ostatnia edycja:
reklama
ms.marple moje typy to Maxi Cosi Tobi lub Priori. Ale to tak jeszcze chwilke bo na razie Nico jeszcze miesci sie do swojego fotelika. Ostatnio pani w sklepie z fotelikami mowila ze jak dziecku nie wystaje glowa z fotelika to jest ok. Tym bardziej takie maluchy jak nasze to jednak jak najdluzej powinny jezdzic tylem do kierunku jazdy. A swoja droga jaki ty masz teraz fotelik ze twoj babel nie miesci sie juz w tym wieku? Albo babel taki wielki;-) Ja mam Maxi Cosi cabriofix a Nico wazy 8,5 kg i jeszcze jakis czas w nim pojezdzi.
 
Do góry